Magický plakát od Automobilist a Red Bullu k letošní GP Austrálie

Red Bull a Automobilist vydávají plakát u příležitosti GP Austrálie 2023. Můžeš jej získat v naší tipovačce.

Štítky: Automobilist GP Austrálie Red Bull Zveřejněno 28. 03 2023 — GPF1.cz

Od prvního kola v roce 1985, kdy se Velká cena Austrálie poprvé stala součástí mistrovství světa FIA Formule 1, se automobiloví fanoušci scházejí, aby si užili víkend plný vysokých rychlostí a neuvěřitelných finišů. V Melbourne se hostí od roku 1996, je tedy čas připravit se na australský podzim a připoutat se na třetí závod sezóny 2023!

Ve spolupráci se společnostmi Oracle Red Bull Racing a Red Bull Australia Automobilist před závodem připravil speciální plakát věnovaný výhradně letošní Velké ceně Austrálie.

“Vzhledem k tomu, že se o víkendu otevře Red Bull Energy Station, jsme nadšeni, že jsme se mohli podílet na přípravách letošního závodu v Melbourne. Kromě grafiky jsme připravili také vizuální identitu zázemí Red Bulle v závodišti, které bude provázet celým závodním víkendem.”

Vzhledem k úspěšnému startu Red Bullu do sezóny je RB19 stroj, na který je radost pohledět. Vyobrazen se řítí po okruhu Albert Park a scenérie je obohacena o panorama města a nádherný západ slunce. Limitovaná edice byla vytvořena exkluzivně pro Red Bull Energy Station, zatímco klasické a mini edice jsou nyní k zakoupení na našich webových stránkách!

Formát CLASSIC (40 x 50 cm) můžeš vyhrát i ty v naší tipovačce, nebo jakýkoli jiný plakát edice CLASSIC:

Tipuj výsledky GP Austrálie