Líbí se vám nový design GPF1.CZ?

Zaznamenali jste změnu v designu našeho webu? Jste jeho současnou podobou nadšeni tak jako my, nebo patříte spíše ke konzervativnějším fanouškům? Podělte se s námi o své dojmy v anketě!    

28 Štítky: Anketa Zveřejněno 14. 09 2015 — Zuzana Kulichová

Zaznamenali jste změnu v designu našeho webu? Jste jeho současnou podobou nadšeni tak jako my, nebo patříte spíše ke konzervativnějším fanouškům? Podělte se s námi o své dojmy v anketě!

Líbí se vám nový design GPF1.CZ?

 

 

Diskuse k článku

28 komentářů: “Líbí se vám nový design GPF1.CZ?”

 1. Tomáš Richtr napsal:

  Jsme v háji 😉 Diskutující mají vždy pravdu! 🙂

  airlive123: to bude setrvačnost 😉

 2. airlive123 napsal:

  Tomáš Richtr:
  Zatím dobrý

  to bude setrvačnost 😉

 3. Tomáš Richtr napsal:

  Zatím dobrý

 4. Ferda napsal:

  Tomáš Richtr:
  Abych Vás nenapínal: ten web budeme nějak ladit, ale jeho koncepce zůstane.

  Nás nenapínáš, sám musíš být napnutý jaký vliv ta vaše slavná perestrojka na dětský blogísek bude mít na návštěvnost.

 5. Tomáš Richtr napsal:

  Abych Vás nenapínal: ten web budeme nějak ladit, ale jeho koncepce zůstane.

 6. SimbaF1 napsal:

  Není nás nespokojených už příliš mnoho? Vyjádří se redakce co s tím bude dělat? Nebo čekáte až si najdeme jiný veb?

 7. Tomáš Richtr napsal:

  Tím idiotem budu já. Těší mě 🙂

 8. Lotrando napsal:

  Když vezmu jak vypadá tahle stránka s komentama, tak nahoře je pruh jakýchsi fotek, pod ním ještě větší pruh s těma samýma fotkama, akorát rozmazanýma a teprve kdesi pod ním je hlavní menu webu. Tohle musel navrhovat idiot a to bez pardonu.

 9. majkkonen napsal:

  1) Nie nadarmo sa hovorí…“je to napísané čierne na bielom“…
  2) Je toho moc…tu twitter tam twitter a tam krátke správy a tu toto…a dokopy nič resp.4 články a pre tie staršie treba klikať a klikať…nedajú sa pridať do tých „šípok“ na boku?
  3) …je toho viac, avšak neviem, či má zmysel to vypisovať, keďže hostiteľ sa už rozhodol, že „obývák bude puntikatý“.

  Spravodajstvo je OK, chodím sem denne avšak teraz tá (ne)prehľadnosť…

 10. Matthew88 napsal:

  samozrejme clovek sem chodi kvoli obsahu nie kvoli tomu ako to tu vypada 🙂

  Mne osobne sa z tohto po par minutach krizia oci a citim ze si ich nadmerne namaham
  cierny podklad je velmi nestatne riesenie, velke fotky tak isto

  urcite sem budem chodit aj ked to takto zostane, ale je to pre mna trapenie oci….

 11. airlive123 napsal:

  tak už mě je jasný, proč ta změna a proč ta barva, stačí porovat a hodně společného se najde http://www.sport1tv.cz/

 12. Zix napsal:

  Hodně nepovedená verze tohle. Nepřehledný, tmavé pozadí a je vidět že ste vůbec nečetli námitky u konkurence, kde nedávno pozměnili schéma a poté ho „skoro vrátili“ nebo výrazně upravili.
  Jenom najivní člověk si myslí že bude sjíždět hodně dolu abych viděl víc jak 1 článek a den starej hledal na další stránce.

  U diskuzí určitě nebudu sjíždět až hodně dolů abych mohl přidat koment a naši by se další chyby.

  Celkově si tu jak na nějakým webu typu blog.cz, určitě takovej web
  navštěvovat nebudu.

 13. Regolit88 napsal:

  Když jsem uviděl nový web, chtělo se mi brečet. Asi před dvěma roky jsem narazil na starou verzi tohoto webu a řekl jsem si konečně solidní stránky. Chodil jsem na něj jednak kvůli dobrým článkům a jednak kvůli přehlednosti, „čistotě“ a jednoduchosti. Teď ovšem zbytečně velké obrázky, pouze 4 články na úvodní straně, hrozné barevné provedení… obrovský krok zpět. Předtím jsem prošel úvodní stránku s deseti články bez zbytečně obrovských obrázků, měl jsem přehled o novinkách a nemusel jsem překlikávat a hledat a dobře se mi to četlo. Nyní váhám, zda sem ještě chodit 🙁

 14. Ferda napsal:

  Já už jsem svůj názor jasně vyslovil pod jiným článkem, proto je slovo „Ne“ zbytečným nošením dříví do lesa.

  Pokud můžu dát ještě jednu radu, tak se zeptejte i konkurence jak se jim tahle verze Vašeho webu líbí.
  Určitě Vám ho budou vychvalovat do nebes jak je dokonalý, ale za zády si budou mnout ruce, jak jednoduše a bez boje se zbavili konkurence.

 15. SimbaF1 napsal:

  Není nutno vracet se rovnu ke starému, ale řadu změn by to chtělo. Především je to mnohem nepřehlednější než starý. Taky černý podklad není žádný zázrak. Bílé písmo na černém podkladu se špatně čte, je to nezvyklé. K fotkám: nemyslím, že se déle načítají, to je věc každého připojení, ale je jich skoro zbytečně moc, text se v nich ztrácí a stačily by odkazy na galerii. Velký fakt je, že je nás většina, kterým se to nelíbí, tak by se s tím opravdu mělo něco udělat. Navrhoval bych možnost výběru podkladu a stránky trochu zpřehlednit. Jinak s prací redakce jsem spokojený a díky za ní. Zdravím

 16. rhorvath napsal:

  …pritom táto téma má biely layout, ktorý vyzerá oveľa lepšie!

  http://catchthemes.com/demo/catch-flames/

 17. rhorvath napsal:

  bohužiaľ ma tiež kritika nového designu motivovala k registrácií. ako naozaj, bez emócií, konštruktívne – nie je možné vytvoriť web, ktorý sa bude páčiť všetkým, ale mám pocit, že tu zvíťazila akási osobná preferencia nad dobrom inak skvelého webu.

  je to presne ako písal chandler podo mnou. mne to v sekunde pripomenulo starý kompost.cz, lenže vtedy to bolo cool. web, ktorý chce informáciu dostať k užívateľovi zacápe stranu a pol obrovským obrázkom a ja aby som potom hľadal, kde je nejaký obsah? a to nie je zďaleka jediný problém…

  uvidíme, či anketu, ktorej výsledky sú jasné, mysleli vážne, alebo si len potrebovali nechať odsúhlasiť, čo si zvolili a nemienia s tým nič robiť.

  inak je to hrozná škoda, pretože obsahovo je tento web na výbornej úrovni, ale tiež teraz radšej zablúdim napr. na f1sports.cz – nieže by to bolo bohviečo, ale z tohoto tu sa mi proste krížia oči, neviem, kde čo je – kde začína header, hlavne, kde končí…

 18. Chandler 29 napsal:

  Nový design mě motivoval k vytvoření si uživatelského účtu, abych mohl přispět do diskuze. Bohužel ale z důvodu kritiky. Nový design je velmi nepřehledný, působí zmatečně, amatérsky a nepřehledně. Vaše články mám rád, dokonce jsem začal preferovat Váš web namísto dříve oblíbeného f1sports.cz, nicméně opět se budu muset vrátit ke starým zvykům a dříve oblíbenému webu, který v porovnání s Vaším novým designem působí daleko více profesionálně a odborně. Vaše stránky na mě teď působí, jak amatérský blog, vytvořený patnáctiletými nadšenci do formule 1, kteří objevili grafický program.

 19. mirek.koc napsal:

  Tenhle design je přímo příšerný, nepřehledý, v tom se nehodlám orientovat, ještě, že jsou i jiné weby !!!

 20. pisstol napsal:

  Starý byl rozhodně lepší – hezčí, přehlednější, o tom žádná, to snad musí být každému jasné. Ale naopak se web velmi pěkně a pohodlně prohlíží na telefonu. Sice i tam jsou nějaké mouchy, ale není to zlé.

 21. FantomasMan napsal:

  Áno a je to jednoducho paráda. Dobrá práca

 22. senna1988 napsal:

  černý podklad se velmi špatně . Nešlo by přepnout podklad ?
  Jinak je to dost nepřehledné, starý design byl lepší, ale je to jen můj názor.
  senna1988

 23. Antonda napsal:

  Ty ohromně velké fotky by tam opravdu nemuseli být… jsou až přehnaně velké

 24. Dallas napsal:

  Draco:
  vyhoďte ty „super“ fotky jak si myslíte, které se ovšem načítají děsnou dobu a popravdě pokud chci fotky, tak pro ně půjdu do nějaké galerie, nechci je přez celou stránku a dole pod ním hledat článek kvůli kterému na takový web chodím. Pokud si vás někdo najde na mobilu/tabletu, tak se sem už nevrátí jak je to celé rozbité, pomalé, neoptimalizované…zkuste se vrátit k tomu, že jste informační web, ne galerie

  Mě se třeba ty fotky právě oproti minulé verzi webu moc líbí a vůbec mi načítání webu nezpomalují a zobrazí se hned a na všech přístrojích. Asi záleží na kvalitě internetového připojení.
  Oproti minulé verzi je třeba daleko více „rolovat“ kolečkem u myši, to je pravda.

 25. Draco napsal:

  Mám rád tmavé barvy na webu, takže tohle je věc, kterou vítám… bohužel je asi jediná.
  Dejte možnost přepínání layoutu mezi tmavým/světlým, vyhoďte ty „super“ fotky jak si myslíte, které se ovšem načítají děsnou dobu a popravdě pokud chci fotky, tak pro ně půjdu do nějaké galerie, nechci je přez celou stránku a dole pod ním hledat článek kvůli kterému na takový web chodím. Pokud si vás někdo najde na mobilu/tabletu, tak se sem už nevrátí jak je to celé rozbité, pomalé, neoptimalizované… zkuste se vrátit k tomu, že jste informační web, ne galerie 🙂

 26. Lotrando napsal:

  Nejlepší byl úplně první design. Ten předchozí, který zařadil mezi články řádek s videi to udělal nepřehledné a tenhle poslední pokus je hrůza, např. podle mě zbytečný box vlevo s klíčovými slovy.
  Když kliknu na článek, proč se mi zobrazí víc než stránková fotka? Kdybych chtěl fotku, kliknu do galerie, já chci číst článek.
  Dávejte si pozor na velikost obrázků, aby měl 800 pixelový jpeg 2MB je trochu hodně.

 27. airlive123 napsal:

  Oceňuji vytvoření ankety, ať je to jak je to, je hezký, že posloucháte názor lidí co sem chodí…třeba se výsledky ankety budou někdy hodit 😉

 28. Martin Kostal napsal:

  Zdravím

  Vyvodíte změny v případě vítězství zatím z dosud jasné odpovědi čtenářů „Ne starý design byl lepší“ ?

Napsat komentář