Letošní Zlatý volant nabídne nový koncept i slavné osobnosti

Už 41. ročník tradiční ankety oceňující české motorsportové hvězdy proběhne v tak trochu jiném duchu. Slavnostní vyhlášení během 22. února v sále PVA Expo Praha se totiž bude odehrávat v prostředím evokujícím závodní depo. Fanoušci se mohou těšit také na přítomnost světových hvězd.

Štítky: Zlatý volant Zveřejněno 12. 01 2018 — Lukáš Štěrovský

Těmi budou bývalý pilot F1 David Coulthard, motocyklový šampion Mick Doohan a velezkušený pilot Hans-Joachim ‚Strietzel‘ Stuck. Velkou změnou bude systém hlasování, do kterého nyní bude zásadním způsobem zapojena veřejnost. Diváci budou moci rozhodnout o sportovním automobilu roku, motoristické události roku a počinu v oblasti e-mobility a autonomního řízení.

Vítěze v ostatních kategoriích pak určí odborná porota. Vstupenky na slavnostní večer, který moderuje Libor Bouček, lze zakoupit v síti Ticketpro. Držitel lístku bude mít právo na  celovečerní občerstvení včetně nápojů, osobní setkání v úzkém kruhu a focení s VIP hosty, rezervované místo v hledišti v prvních řadách či možnost parkování v bezprostřední blízkosti konání události.

Vyberte pro Zlatý volant sportovní auto roku

Diskuse k článku

Napsat komentář