Lecler přiznává, že je kvůli mediálnímu zájmu těžké soustředit se na závody

Charles Leclerc přiznal, jak je čím dál těžší soustředit se na závody, když je kolem něj takový ‚humbuk‘. Leclerc je prý jednou nohou ve Ferrari coby týmový kolega Sebastiana Vettela, i když o Kimim Räikkönenovi nebylo ještě definitivně rozhodnuto.

Štítky: Charles Leclerc Zveřejněno 17. 07 2018 — GPF1.cz

„Je bláznivé, jak pozornost kolem roste a roste,“ svěřil se Leclerc. „Odvádíme dobrou práci, to je dobré, ale současně s tím rostou očekávání. A i když odvedete dobrou práci, ale ne perfektní nebo jinak oslnivou, lidé to začnou vnímat jako nepovedený den. Na to si musíme dávat pozor.

Nejdůležitější je, že víme, jak jsme na tom, a co každý víkend očekávat. Tým ví, že odvádíme dobrou práci.

V pondělí nebo úterý vždy po závodě s týmem hovořím. Reflektujeme uplynulou velkou cenu a chystáme se na další, jestli jsou k dispozici nějaká technická zlepšení. Současně se snažím zjistit, co mohu udělat lépe a kde se zlepšit. Bavíme se o všem.

Máme dobrou situaci v tom, že auto je dobře vyvážené. Lépe se řídí a dokážeme z něj více dostat. A pokud jiné týmy budou mít problémy, tím lépe pro nás. Nyní je nutné v tom úsilí pokračovat a třeba přijdou ještě lepší výsledky.“

Diskuse k článku

Napsat komentář