Lando Norris má vlastní tým: Quadrant

Závodník McLarenu Lando Norris odhalil svůj nový projekt, který dlouho propagoval na svých sociálních sítích. Quadrant - nový Esportový tým.

Štítky: esport Lando Norris Zveřejněno 7. 11 2020 — Jiří Košta

Mladý Brit se ve světě Esportu pohybuje v nejrůznějších sférách. Během jarního lockdownu jsme ho mohli vídat v exhibičních závodech F1 Esports, ale už předtím patřil ke členům Esportového závodního týmu Redline, jenže se řadí k nejlepším na světě.

Norris nyní odhalil svůj vlastní Esportový tým Quadrant, jenže tato značka se nebude závodit čistě jenom světem virtuálních závodů.

„Quadrant je něco, co jsem chtěl dělat už dlouho. Lockdown vše zrychlil, protože jsem dělal mnohem více streamování online a více se do toho zapojoval. Rozhodně mě to přimělo chtít to udělat o něco rychleji,” řekl Norris během svého streamu na platformě Twitch.

„Začínáme malí, ale snem je rozšířit se a stát se mnohem větším týmem ve všech Esportech, nejen v závodech. Přestože se na závodění budeme soustředit a bude větší vášní než téměř jakýkoli jiný Esport, doufejme, že se rozšíří do mnoha dalších různých kategorií Esportů a her.”

Quadrant ale také bude mít kanál na YouTube, kde budou různá zajímavá videa z hraní nebo okolo formule 1. Značka také odhalila i menší módní kolekci, která se nese v kombinaci černé a reflexní žluté, tudíž oblíbených barev Landa Norrise.

Čína se pouští do testování autonomních autobusů v ostrém provozu