Kubica: Že Poláci nenávidí Russella? Moc řeší komentáře na sociálních sítích

Polák odmítá tvrzení svého týmového kolegy, který řekl, že na sociálních sítích obdržel několik nenávistných komentářů od polských příznivců. Podle něj oba piloty fanoušci podporují stejně.

Štítky: George Russell Robert Kubica Zveřejněno 28. 08 2019 — Lukáš Podstata

Russell v nedávném rozhovoru řekl, že polovina komentářů k jeho příspěvkům na sociálních sítích obsahuje nenávistný podtext od fanoušků Roberta Kubici. S tímto prohlášením přišel před akcí pořádanou v Polsku titulárním sponzorem týmu Williams firmou Orlen.

S tím ale nesouhlasí Robert Kubica, podle kterého podporují jeho fanoušci týmového kolegu stejně jako jeho, navíc podle něj načasování prohlášení nebylo v pořádku. „Nevím, jestli neudělal chybu. Nedávno jsem viděl článek a byl jsem z něj trochu překvapen, zrovna před takovou událostí,“ říká Kubica. Russell se měl akce pořádané v Polsku zúčastnit, ale na poslední chvíli se omluvil.

Podle Kubici jeho fanoušci podporují oba piloty stejně. „Byl jsem osobně na pódiu během víkendu v Maďarsku, když polští fanoušci skandovali moje i jeho jméno. George se asi příliš věnuje komentářům u svých příspěvků, já to nedělám, takže nemám takové problémy. Lidé mají právo vyjádřit svůj názor,“ myslí si Kubica.

Polák také připustil, že se na startovním roštu možná příští rok neobjeví. „Neznáte všechny okolnosti. Bylo letos mnoho okamžiků, kdy jsem se nemohl soustředit na řízení. Vidíte pouze moje výsledky, ale je tu spousta dalších problémů, které mi ztěžují ukázat, co opravdu dokážu,“ řekl Kubica.

Diskuse k článku

Napsat komentář