Kritiky bylo dost, Williams zakázal Villeneuvovi vstup do své hospitality

Kritika Jacquese Villeneuva na adresu pilota Williamsu Lance Strolla dosáhla takové úrovně, že mistr světa z roku 1997 už nesmí do zázemí Williamsu, takzvaného motorhomu. Villeneuve nyní pracuje jako spolukomentátor pro televizi Sky Italia.

3 Štítky: Jacques Villeneuve Lance Stroll Williams Zveřejněno 19. 07 2017 — Tomáš Richtr

Villeneuve v ostrých komentářích označuje Lance Strolla za nejhoršího nováčka historie F1. Jeho komentáře pak ve velkém přebírají větší média, čímž Villeneuva slova nabírají na síle dopadu. Sám Lance Stroll, který jako Villeneuve je Kanaďanem, si ale z kritiky nic nedělá.

Koho ale tato slova štvou, je vedení Williamsu, které podle zpráv ze zákulisí zakázalo Villeneuvovi přístup do své hospitality.

„Je docela slyšet v médiích,“ řekla šéfka týmu Claire Williamsová. „Nebudu to rozebírat příliš do hloubky, Lance to po svém již popsal dostatečně rychle a nechme za něj hovořit výsledky. My sami věříme, že si místo ve formuli 1 zaslouží. Vzpomeňte si na začátky Sebastiana Vettela, ale také Kimiho Räikkönena nebo Daniela Ricciarda. Lidi na to upozorňuji, ať si vzpomenou.

Že dosáhne ve své první sezoně na stupně vítězů, to jsem nečekala. Ale stalo se a já jsem přesvědčena, že v našem týmu jezdí hvězda budoucnosti,“ uzavřela Williamsová.

Diskuse k článku

3 komentáře: “Kritiky bylo dost, Williams zakázal Villeneuvovi vstup do své hospitality”

  1. krakra napsal:

    Raikkonen ten měl super vstup do Formule 1

  2. NakasiBMW napsal:

    Hvězda budoucnosti? Rofl 😆 A co by Villeneuve ve vašem motorhome vlastně dělal? Komentoval jak s nejlepším motorem jezdíte někde na chvostu? Nebo jak ho poráží pravidelně o půl vteřiny veterán na odpis? Clair si přes horu peněz zřejmě nevidí na špičku nosu!

  3. FrancoisCEVERT napsal:

    Teď už ukáže čas jestli Villeneuve přece jenom nemá pravdu. Kromě Strolla dobře setřel i Kvyata, že by i do Toro Rosso vstup zakázán?

Napsat komentář