„Krátkozrací“ kritici nudy v Kanadě: Podívejte se na mistrovství světa ve fotbale

Sebastian Vettel se postavil proti kritice z některých řad, že nedělení GP Kanady byla nudným závodem. A "krátkozrací" kritici ať si počkají na nadcházející mistrovství světa ve fotbale s tím, že některé zápasy také nejsou zrovna perlou.

1 Štítky: 2018 GP Kanady Sebastian Vettel Zveřejněno 11. 06 2018 — GPF1.cz

GP Kanady byla neobvykle poklidným závodem, s výjimkou bouračky v prvním kole a chybným předčasným koncem. Sebastian Vettel ale považuje občas nudný závod za nevyhnutelný fenomén, podobně jako jsou nudné zápasy či události i v jiných sportech.

„Nechápu, proč jsou lidi tak krátkozrací. Měli jsme letos zatím sedm závodů, některé byly skvělé, některé nudné,“ řekl Vettel. „Tento týden začíná mistrovství světa ve fotbale a já vám garantuji, že spousta zápasů bude nudná. Ale lidi se budou pořád koukat. A některé zápasy budou neuvěřitelné.“

Vettel dokonce vyzval média, aby o nudných zápasech tolik nepsala.

„Není pro to důvod, nehledejte odpovědi, nic nepište. Napište o něčem jiném. Když jsme v kokpitu, odvádíme svou práci. Když můžeme závodíme, ale také se s ohledem na výsledek snažíme závodění přirozeně vyhnout. Ujet na čele pryč soupeřům. Nebo se nenechat předjet. A pak jsou některé závody zábavné a jiné ne.“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “„Krátkozrací“ kritici nudy v Kanadě: Podívejte se na mistrovství světa ve fotbale”

  1. Hurvajs napsal:

    Myslím, že kdyby byl balík velkých cen jednou za 4 roky a každý den během měsíce dvě-tři, tak by lidem nuda nevadila. Garantuji, že spousta velkých cen bude nudná. Ale lidi se budou pořád koukat.

Napsat komentář