Kimi Räikkönen si nečekaně zprovoznil Instagram účet

Co se doposud zdálo jako naprosto nemožné, je skutečností. Kimi Räikkönen se vydal na sociální sítě. Založil si Instagram účet a zveřejnil na něm vlastní uvítací video, aby lidé uvěřili, že se jedná o autentický účet.

1 Štítky: Kimi Räikkönen Zveřejněno 28. 12 2017 — GPF1.cz

Kimi Räikkönen v něm zůstal věrný svému vtipu a s respektem prohlásil, že „tentokrát neví, co dělá“, i když s odkazem na řadu rádiových komunikací mezi ním a týmem během velkých cen vždy „ví, co dělá“. Instagram začal používat ve čtvrtek 28. prosince 2017. Počet jeho fanoušků měl ve čtvrtek ve 20:45 přes 60 tisíc fanoušků a jejich počet raketově roste.

This time I don’t know what I’m doing. #Kimi7

Příspěvek sdílený #Kimi7 (@kimimatiasraikkonen),

Před lety se Kimi Räikkönen pokusil rozjet Twitter účet, ale publikoval na něm jen několik zpráv, než jej opustil. Svůj účet na sociálních sítích pořád nemá Sebastian Vettel.

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Kimi Räikkönen si nečekaně zprovoznil Instagram účet”

  1. KimiJeaninn napsal:

    Ano, jde opravdu o Kimiho první oficiální Instagram účet, ale na facebooku už Kimi byl ale jen soukromě anonymně, vědělo o tom jen velmi málo lidí přátel bylo to v letech 2012 – 2013 zní to pro mnoho lidí neuvěřitelně ale je to skutečně pravda. Byla jsem jednou z nich, poznala jsem tehdá i Kimiho tehdejší přítelkyni Leonor byla to Španělka. V létě krátce před GP Maďarska se Kimi seznámil s Minttu Virtanen dnes už Räikkönen a nedlouho na to byla i svatba.

Napsat komentář