Kevin Magnussem si zlomil ruku

Rezervní pilot McLarenu Kevin Magnussen si zlomil ruku při nehodě na kole. Detaily nehody nejsou zatím přesně známy, ale samotný dánský pilot informaci zveřejnil na svém Twitter profilu. Už před tím oznámil, že do Singapuru na velkou cenu v roli náhradníka nepojede. Kevin Magnussen je nyní úzce spojován s rolí závodního pilota u týmu Haas.…

Štítky: Haas Zveřejněno 15. 09 2015 — GPF1.cz

Rezervní pilot McLarenu Kevin Magnussen si zlomil ruku při nehodě na kole. Detaily nehody nejsou zatím přesně známy, ale samotný dánský pilot informaci zveřejnil na svém Twitter profilu. Už před tím oznámil, že do Singapuru na velkou cenu v roli náhradníka nepojede.

Kevin Magnussen je nyní úzce spojován s rolí závodního pilota u týmu Haas. Situace se nyní vyvíjí každou chvíli, protože před tím zřejmý kandidát na závodní sedačku u týmu Haas, testovací pilot Ferrari Esteban Gutiérrez, bude mít možná smůlu. O jeho místo se nyní uchází Jean-Éric Vergne. Informaci o jezdeckém složení Magnussen – Vergne přinesli v úterý zákulisní zdroje.

Není bez zajímavosti, že ve stejnou dobu vedení McLarenu Magnussenovi vzkázalo, že má-li možnost závodit někde jinde než v McLarenu, ať této možnosti využije a tým mu nebude bránit.

Nejedná se o jedinou nehodu na dvou kolech z formulových kruhů, i když srovnání je samozřejmě velmi vzdálené. Komentátor přenosů F1 Tomáš Richtr měl totiž v pondělí nehodu na motocyklu, ze které naštěstí vyvázl jen z lehčími zraněními. Avšak stejně jako Keving Magnussen i on souhlasí, že bezpečnější je zůstat na čtyřech (nebo více) kolech!

Diskuse k článku

Napsat komentář