Kdyby Hamilton nebojoval o titul, Leclercovi by neuhnul

Pilot Mercedesu přiznal, že byl v souboji se závodníkem Ferrari o něco opatrnější kvůli tomu, že stále bojuje o šampionát.

1 Štítky: Charles Leclerc Lewis Hamilton Zveřejněno 9. 09 2019 — Lukáš Štěrovský

„Neuhnul bych. Možná bychom se srazili,“ odpověděl Brit na otázku, zda by se zachoval v souboji s Leclercem během závodu na Monze jinak, pokud by už měl v kapse vítězství v šampionátu.

Přesto ale Hamilton podle svých slov nemá s nastupující hvězdou Ferrari žádný problém. „Nemáme spolu problém, nejsme v nějaké při. Pogratuloval jsem mu hned, jak jsem vystoupil z auta. Myslím, že Charles je jedním z jezdců, kteří si zaslouží největší respekt.

Tohle bylo poprvé, co jsme spolu bojovali kolo na kolo. Když bojujete s novým jezdcem, učíte se, jak reaguje v různých situacích. Možná pak jedete pozičně jinak, třeba příště odvedu lepší práci. Možná o tom budeme mluvit v soukromí, ale nejde o nic vážného. Závodíme dál a těším se na další společné bitvy,“ řekl Hamilton.

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Kdyby Hamilton nebojoval o titul, Leclercovi by neuhnul”

  1. MarekZ napsal:

    63 bodů náskok na druhého Bottase si myslím je poměrně slušná jistota,Verstappen 185…Prakticky ho nemá kdo ohrozit,holt u Lecleca narazil na mladou krev,která ukazuje od začátku sezóny,že je mu hodně důstojným soupeřem,který nemá zbytečný respekt.Bravo,měl sem obavy z tak mladého jezdce který nahradil Kimmiho,ale ukázalo se,že byly zbytečné.Nepěji ódy na Charlese,ještě je na to čas,ale minimálně zatím zastiňuje Seba,kvalda i závod,ač mě to trochu mrzí páč Sebovi bych přál pár vitězství.

Napsat komentář