Kde je pravda? Massa prý Strollovi žádné rady neposkytl

Zatímco Felipe Massa se během loňské sezony dušoval, že Lance Strolla zasvěcuje do tajů formule 1 podobně, jako Brazilce kdysi mentoroval Michael Schumacher, teď naopak mladý Kanaďan tvrdí, že se od Massy žádné rady nedočkal.

Štítky: Felipe Massa Lance Stroll Zveřejněno 5. 02 2018 — Lukáš Štěrovský

Massa: Lance Strolla mentoruji podobně jako Schumacher mě

Ještě vloni Stroll tvrdil, že se na práci s Massou těší. Během roku pak Brazilec prohlásil, že to, jakým způsobem svému kolegovi pomáhá, mu připomíná, když jemu samotnému radil ve Ferrari během sezony 2006 Michael Schumacher. Stroll však nyní popřel, že by od Massy jakoukoliv pomoc obdržel.

„Byl to týmový kolega jako kterýkoliv jiný. Byl zaneprázdněn tím, řídit tak rychle, jak jen mohl. Já se snažil o to samé. Tak to bylo, nic víc se nedělo. Nevím, proč si lidé myslí, že pro mě byl trenér, mentor a tak. Nebyl. Dělal jen svoji práci, stejně jako já. Ať už je mým kolegou někdo s patnáctiletými nebo ročními zkušenostmi, můj přístup to nezmění,“ nechal se slyšet Stroll.

Ten se tak zřejmě mnohem více těší na spolupráci s novým testovacím pilotem Williamsu, Polákem Robertem Kubicou. „Může pro nás být velkou pomocí. Felipe Byl dobrý ve vývoji vozu podle nových pravidel. Zdá se, že Robert dobře rozumí problémům s autem,“ řekl Lance Stroll. Kubica už teď prý poskytl stáji dobrou zpětnou vazbu.

A Massova reakce na výše napsané? „Raději bez komentáře…“. Doslova.

Diskuse k článku

Napsat komentář