Kamenný výraz Verstappenova otce po Pérezově vítězství obletěl svět

Na sociálních sítích kolují obrázky reakce Jose Verstappena na oslavu vítězství Sergia Péreze po jeho vítězství v GP Saúdské Arábie.

Štítky: Jos Verstappen Red Bull Zveřejněno 20. 03 2023 — Jiří Košta

Mexičan si zajistil své páté vítězství v F1 na okruhu v Džiddě, když odrazil snahy Maxe Verstappena a Fernanda Alonsa o vítězství.

Po vítězství začalo mnoho fanoušků komentovat zdánlivě méně než nadšenou odpověď staršího Verstappena na Pérezovo vítězství.

Pérezovo vítězství oslavoval jeho tým, rodina a fanoušci, kteří se kolem něj po závodě shromáždili, aby talentovanému jezdci poblahopřáli, ale jeden člen kempu Red Bull vypadal méně ohromen.

Red Bull a Verstappen nevydali žádná prohlášení nebo vysvětlení ohledně jeho reakce na Pérezovo vítězství, ale to nezabránilo uživatelům komentovat reakci.

„Můj první víkend nebyl příliš snadný, protože došlo jen k velkému posunu od testování k závodnímu víkendu, kvůli některým dalším věcem, které se děly v pozadí.

Teď znovu, po třech pozitivních trénincích, mám problém s kvalifikací. Samozřejmě jsem získal druhou, což je dobře. Obecně jsou všichni v týmu šťastní, ale nejsem tu proto, abych končil druhý,” řekl Max Verstappen.