Jordáová si místo u Lotusu nezasloužila svými výsledky, říká Moutonová

Bývalá závodnice rally a šéfka Ženské komise FIA Michele Moutonová zpochybnila zásluhy Carmen Jordáové, která je testovací jezdkyní Lotusu.

2 Štítky: Carmen Jordáová Lotus Michele Moutonová Zveřejněno 13. 07 2015 — Jan Pastorek

Bývalá závodnice rally a šéfka Ženské komise FIA Michele Moutonová zpochybnila zásluhy Carmen Jordáové, která je testovací jezdkyní Lotusu.

Když vzal Lotus španělskou jezdkyni do svých řad, ozvalo se několik jezdců s pochybnostmi o tom, že se jedná o krok motivovaný výsledky na trati. Moutonová si to myslí také.

„Kdybych měla říct jména žen, která mají, co je třeba pro formuli 1, uvedla bych Simonu de Silvestrovou, Danicu Patrickovou, Susie Wolffovou nebo dokonce Beitske Visserovou, která podává dobré výsledky ve formuli Renault 3,5,“ odpověděla na otázku, co si myslí o roli Jordáové u Lotusu.

„Tato děvčata dosáhla během svých kariér na velmi dobré výsledky. Jiná, méně úspěšná děvčata, dokázala vyšplhat po žebříku motorsportu, ale to je dáno spíš marketinkovými strategiemi a politickými důvody, a mě to nezajímá.“

Diskuse k článku

2 komentáře: “Jordáová si místo u Lotusu nezasloužila svými výsledky, říká Moutonová”

  1. zdenda94 napsal:

    Sice si z toho můžeme dělat srandu, protože už to všichni dávno víme, ale smutnější je ta chvilka, kdy si uvědomíte, že u chlapů to není o moc lepší.
    Akorát, někdo tam jde za prachy a někdo za vzhled+ marketing a pak pár lidí náhodou za své dovednosti.

  2. Dallas napsal:

    Paní Moutonová objevila Ameriku :mrgreen:
    To snad víme všichni, že Carmen se nedostala do Lotusu kvůli sportovním výsledkům.

Napsat komentář