Jediný český účastník závodu F1 Tomáš Enge se představí na unikátní akci v Mostě. Už tento víkend!

Mostecký autodrom bude o nadcházejícím víkendu svědkem jedinečné akce pro fanoušky motorsportu. Diváci nejenže budou moci spatřit prozatím jediného Čecha, který odjel závod formule 1, Tomáše Engeho, ale dokonce si od něj budou moci nechat poradit, jak vylepšit svoji jízdu na závodní trati. U toho nesmíte chybět! Celá akce, jež se odehraje o víkendu 22. a…

Štítky: Autodrom Most Tomáš Enge Zveřejněno 20. 10 2016 — Lukáš Štěrovský

Mostecký autodrom bude o nadcházejícím víkendu svědkem jedinečné akce pro fanoušky motorsportu. Diváci nejenže budou moci spatřit prozatím jediného Čecha, který odjel závod formule 1, Tomáše Engeho, ale dokonce si od něj budou moci nechat poradit, jak vylepšit svoji jízdu na závodní trati. U toho nesmíte chybět!

Celá akce, jež se odehraje o víkendu 22. a 23. října, nese název The Most AUTOSHOW #4 a nabídne bohatý a divácky atraktivní program. Hlavní lákadlo spočívá v přítomnosti jediného Čecha, který kdy nastoupil do závodu formule 1, Tomáše Engeho. Ten společně v rámci premiéry akce The Most TRACK DAY se závodnickým kolegou Petrem Fulínem povede nedělní kurzy sportovní jízdy, do kterých se můžete se svým vozem přihlásit, či jen získat fotografii nebo podpis obou jezdců.

V sobotu od 9 do 17 hodin bude návštěvníkům rovněž umožněn vjezd s jejich vlastním osobním vozem na velký mostecký závodní okruh. Po celý víkend pak bude k dispozici bohatý doprovodný program: taxijízdy v závodních speciálech, expozici výrobců automobilů, exhibiční amatérský závod, ale i atrakce pro malé fanoušky, jako je třeba skákací hrad. Vstup a parkování v areálu autodromu na Autoshow je zdarma.

Čtěte dále: Máme nový formát soutěže. A opět rozdáváme. Tentokrát lukrativní knihu o velikánech F1

Pamatujete? Tomáš Enge rovněž zastupoval Českou republiku v dnes již neexistujícím šampionátu A1 Grand Prix

Pamatujete? Tomáš Enge rovněž zastupoval Českou republiku v dnes již neexistujícím šampionátu A1 Grand Prix

Foto: autodrom-most.cz

Diskuse k článku

Napsat komentář