Automobilist.com

Je Grosjean na odchodu z Haasu?

Šéf týmu Haas Guenther Steiner přiznal, že není spokojený s výkony svých jezdců. Mračna se stahují zejména nad budoucností Romaina Grosjeana.

Štítky: Guenther Steiner Haas Romain Grosjean Zveřejněno 17. 07 2019 — Lukáš Štěrovský

Haas není v lehké situaci. Naopak, od svého vstupu do šampionátu v roce 2016 ještě nemusel řešit takové trable. Letošní vůz si nerozumí s pneumatikami, před Silverstone se objevil rozkol s hlavním sponzorem. Všemu nasadili pomyslnou korunu jezdci Haasu, kteří spolu kolidovali v prvním kole.

„Nechci teď nikoho vinit, ale naše situace se mi nelíbí,“ tvrdí šéf stáje Guenther Steiner. Už delší dobu se přitom spekuluje o budoucnosti Romaina Grosjeana, který navíc s Kevinem Magnussenem zřejmě nemá nejlepší vztah.

„Nevím, jestli spolu mají nějaký problém. Asi to musíme promyslet s čistou hlavou a zjistit, co budeme dělat. To je moje práce. Teď nemám řešení, ale musím zjistit, jak se posunout vpřed. Tým mi ale leží na srdci víc než jednotlivci.“

Má se za to, že Grosjana by mohl nahradit Sergio Pérez, který by v týmu Racing Point zase uvolnil místo Estebanu Oconovi, současnému rezervnímu jezdci Mercedesu.

Diskuse k článku

Napsat komentář