Jaké palivo je při cestě na prázdniny nejlepší?

Letní motoristická sezona je skoro v plném proudu. Toužíte po větším výkonu svého vozidla, současně ale také po menší spotřebě a zajištění vyšší životnosti? Pak vyzkoušejte nová prémiová paliva od OMV – MaxxMotion.

Štítky: palivo Zveřejněno 10. 07 2017 — GPF1.cz

Placená inzerce

Výraznější zrychlení až o 14 %

Palivo OMV MaxxMotion 100plus obsahuje vysoce odolné sloučeniny proti klepání, které vedou k optimální účinnosti spalování ve vysoce výkonných motorech. Dřívější vznícení a vyšší kompresní poměr vedou k vyšší tepelné účinnosti spalovacího procesu. Toto vede k lepší reakci výkonu a vyústí v lepší zrychlení.

Vlevo: spalování se standardním benzínem bez aditiv. Vpravo: optimalizované spalování při používání MaxxMotion 100plus

Vlevo: spalování se standardním benzínem bez aditiv.
Vpravo: optimalizované spalování při používání MaxxMotion 100plus

Maximální životnost motoru

Ochrana proti korozi
Prémiový benzin OMV MaxxMotion obsahuje účinné inhibitory koroze, které vytvářejí na kovovém povrchu ochranný film, který brání vytváření rzi a ochraňuje celý palivový systém ve vozidle před nežádoucí korozí. Proto se tím prodlužuje i životnost motoru.

Vlevo: používání standardního benzínu bez antikorozní ochrany (bez aditiv). Vpravo: Až 100% -ní protikorozní ochrana při používání paliv MaxxMotion

Vlevo: používání standardního benzínu bez antikorozní ochrany (bez aditiv). Vpravo: Až 100% protikorozní ochrana při používání paliv MaxxMotion

Čistota motoru a čistící účinek
Aktivní sloučeniny kontroly usazenin v palivu vytvářejí makroskopický ochranný film, který zabraňuje vytváření usazenin v sacím ventilu a navíc odstraňují již existující nečistoty. Usazeniny jsou známé tím, že mají negativní vliv na směs vzduchu a paliva a tím mohou negativně ovlivnit proces spalování. Čistý sací ventil je známý tím, že zlepšuje směs vzduchu a paliva a tím zlepšuje spalování. Účinek se projeví již při prvním natankování našeho prémiového benzinu OMV MaxxMotion. Odstraňování usazenin udržuje motor čistý a prodlužuje jeho životnost.

Vlevo: sací ventily se standardním benzinu Vpravo: sací ventily s MaxxMotion Super 100

Vlevo: sací ventily se standardním benzinu
Vpravo: sací ventily s MaxxMotion Super 100

Na levé straně je sací ventil používající běžný benzín bez aditiv. Ventil je pokryt vrstvou černého povlaku, který je výsledkem vícenásobných vrstev zbytků spalování, které se přilepily na kovový povrch. Jelikož jsou sací ventily znečištěné, spalovací proces motoru je zkreslený. Výsledkem toho je, že mohou vzniknout problémy s výkonem při startování a celkový výkon motoru se může zhoršit. Po celou dobu životnosti se bude projevovat zvýšení emisí, nižší výkon a vyšší spotřeba paliva.

Na pravé straně je sací ventil při používání benzinu OMV MaxxMotion. Prémiové aditiva s vysokým výkonem v benzinu OMV MaxxMotion zabraňují vytváření usazenin v palivovém systému, dále je čistí a tím vytvářejí maximální výkon.

Výkon a hospodaření s palivem se maximalizuje a v téže době se sníží emise Vynikající ochrana znamená delší životnost motoru.

Diskuse k článku

Napsat komentář