Jak Na Formuli? Exkluzivní magazín za 49 korun a poštovné

Populární magazín Na Formuli vychází také na začátku letošní sezony. Obsahuje důležité informace nejen o tom, co vás ve formuli 1 čeká, ale hlavně přehled možností, jak se na velkou cenu dostat. Vydavatelem je česká cestovní agentura Prima Italia, která už více než 10 let zajišťuje dopravu, ubytování a vstupenky na velké ceny formule 1.

Štítky: FOM Vstupenky Zveřejněno 27. 03 2019 — GPF1.cz

V dnešní době je hodně náročné vyznat se v tom, jak nejlépe zajistit návštěvu velké ceny. V daném období jsou totiž ceny a hlavně ubytování v dané lokalitě vyšroubované velmi vysoko.

Cestovní kancelář Prima Italia v tom ale už více než deset let umí chodit. Dokáže zajistit opravdu velmi nízké ceny, aniž byste museli trávit dny a týdny přemýšlením o tom, jak levně se na velkou cenu dostat.

Abyste neměli pocit, že se jedná jen o reklamní sdělení, tak vězte, že web GPF1 má činnost cestovní kanceláře Prima Italia lety ověřenou. Udělujeme tímto garanci kvality služeb této společnosti. A pokud budete mít nějakou špatnou zkušenost, dejte nám vědět. Budeme to s nimi řešit osobně.

Abyste získali ještě větší jistotu, tak si objednejte magazín Na Formuli, který je jednak zábavným čtením, ale hlavně obsahuje přehled možností, jak na velkou cenu vycestovat, a za kolik by to bylo peněz. Cena magazínu je symbolická – pokrývá jen náklady. Plus poštovné, které je bohužel pro Českou republiku a Slovensko odlišné.

Magazín za 88 korun (nebo přibližně 7 eur pro Slovensko) můžeš objednat v našem obchodně na sesterském webu Formule E. Odkaz níže na českou nebo slovenskou objednávku.

V případě problémů nebo dotazů se ozvěte na emailovou adresu support@onegptickets.com

Pokud po několika dnech ani tam nenajdete odezvu, kontaktujte cestovní kancelář přímo na této adrese: https://www.gpformule1.cz/kontakt

Diskuse k článku

Napsat komentář