Hvězda francouzské kvalifikace nemá slov. Leclerc dlouho pracoval s inženýry

Hvězda kvalifikace GP Francie Charles Leclerc nemá slov po skvělém úspěchu. Pilot týmu Sauber se dokázal kvalifikovat na osmém místě, což je nejlepší výsledek stáje od GP Rakouska 2015.

2 Štítky: Charles Leclerc Sauber Zveřejněno 23. 06 2018 — GPF1.cz

„Nenacházím slov, jak bych své pocity popsal,“ řekl člen jezdecké akademie Ferrari Charles Leclerc. „Když jsem se dostal do Q3, pořád jsem se jen smál. Můžeme být hrdi na to, co jsme dnes dokázali. Je to prostě neuvěřitelné.

Je to asi nejlepší zlepšení, kterého jsem během víkendu dosáhl. v pátečních trénincích to byla katastrofa. Auto nebylo dobré, já jsem neřídil dobře. Ale pro dnešek jsme to hodně změnili a bylo to úplně jiné.

Do postele jsem se dostal hodně pozdě, protože jsem dlouho pracoval s inženýry na tom, jaké máme slabiny. Byli skvělí v nalezení příčin. Pochopili velice dobře, co od auta potřebuji, a dnes se nám to povedlo. Nic bláznivého, jen správné kroky. Jsem velmi šťastný.“

Diskuse k článku

2 komentáře: “Hvězda francouzské kvalifikace nemá slov. Leclerc dlouho pracoval s inženýry”

  1. INF_11 napsal:

    Nová trať, takže všichni začínají od nuly, tady se dělí zrno od plev, a pozná skutečný talent

  2. corrado napsal:

    Viem to už dva roky. Odkedy tento chlapec nastúpil do GP3. Som šťastný, že žijem v dobe, keď začína legenda F1. Rovnako ako som bol od začiatku kariéry pri Schumim.

Napsat komentář