Hülkenberg by se rád prosadil do elitního týmu

Akcie německého pilota stále stoupají. Rád by se přesunul do některého z elitních týmů.

1 Štítky: Nico Hülkenberg Zveřejněno 12. 07 2015 — Filip Fikejz

Akcie německého pilota stále stoupají. Rád by se přesunul do některého z elitních týmů.

Nico Hülkenberg ví, že jeho cena po nedávné výhře ve 24 hodinách Le Mans vzrostla, rád by se dočkal angažmá v elitním týmu. Jezdec Force Indie je v současnosti spojován se stájemi jako Mercedes, Ferrari či Red Bull. Je považován za jednoho z nejlepších jezdců mimo top týmy. Němec to potvrdil i v červnu, kdy společně s Nickem Tandym a Earlem Bamberem vyhrál pro Porsche 24 hodin Le Mans.

„Výhra v Le Mans je nepochybně mým největším úspěchem v kariéře. Po vítězství to byly neuvěřitelné pocity a emoce. Je to něco, na co nikdy nezapomenu. Myslím, že je to dobré i pro mou reputaci a pro mé CV,“ uvedl.

Sedmadvacetiletý pilot touží po elitním týmu a je označován za jednoho z možných adeptů na místo Kimiho Räikkönena u Ferrari.

„Závodní piloti, včetně mě, jsou především netrpěliví. Chcete se dostat k vítěznému vozu, ale musíte si to zasloužit a na tom pracuji,“ uvedl. „Jsem bojovník, budu dál bojovat a hledat svou příležitost. Soustředím se na F1. Cítím, že tu mám pořád nedokončenou práci, kterou bych rád dodělal, chci se dostat na vrchol, budoucnost rozhodne.“

Diskuse k článku

Napsat komentář