Hledáme spolupracovníka

Externího kolegu na podporu při publikování obsahu o F1.

3 Zveřejněno 21. 07 2015 — GPF1.cz

Společnost GPF1 s.r.o. hledá externího spolupracovníka.

Po více než roce fungování se web GPF1.cz velice rychle etabloval jako zavedený magazín se stabilním zázemím a mnohaletými zkušenostmi z oblasti F1. V rámci strategického rozvoje vylaďujeme způsob provozování webu. Právě proto hledáme spolupracovníka pro specifické činnosti související se zpracováváním webového obsahu.

Práce je vhodná pro člověka se vřelým vztahem k F1 jako další výdělek k již existující práci doma nebo podobného způsobu na období pondělí až pátek. Nejedná se o práci profesionálního redaktora, nýbrž o podporu při publikování specifických druhů obsahu týkajících se formule 1. Školení pro práci s redakčním systémem bude plně zajištěno.

Tým provozující web GPF1.cz má dlouholeté zkušenosti a skrze osobu Tomáše Richtra je taktéž aktivní v produkci televizních pořadů F1 pro společnost AMC Networks International (Sport 1 a Sport 2).

Hledáme zájemce o dlouhodobou stabilní spolupráci. Máte-li seriozní zájem, pište na adresu tomas.richtr@gpf1.cz. Uveďte něco o sobě, jakým způsobem a v jakém rozsahu byste se mohli spolupráci s GPF1 s.r.o. věnovat, proč a co si od toho slibujete, mimojiné i finančně.

Těšíme se na projevení zájmu. Redakce.

Diskuse k článku

3 komentáře: “Hledáme spolupracovníka”

 1. Tomáš Richtr napsal:

  Nehledáme redaktora, ale spíše podporu, která nám pomůže v publikování fotografií, videí a s formulací nadpisů. Redaktorské psaní článků není tou hlavní náplní, byť to neznamená, že je zakázaná.

  Jirx:
  Co znamená „Nejedná se o práci profesionálního redaktora, nýbrž o podporu při publikování specifických druhů obsahu týkajících se formule 1.“?

 2. Esprit napsal:

  To znamena, ze bys tim treba rodinu neuzivil a ze to jde delat z domu. Proste mrknes co se pise v zahranici a prepises to do cestiny. Musis se proste zajimat o novinky- Po- az Pa cist a cist. A kdyz sesmolis neco ze svoji hlavy, budou jeste radsi. Ja bych hledal prave takoveho.

 3. Jirx napsal:

  Co znamená „Nejedná se o práci profesionálního redaktora, nýbrž o podporu při publikování specifických druhů obsahu týkajících se formule 1.“?

Napsat komentář