Hlavní cena sezonní tipovačky: Let s vicemistrem Red Bull Air Race!

Oznamujeme hlavní cenu v celoroční tipovací soutěži: akrobatický let ve dvousedadlovém stroji vicemistra seriálu Red Bull Air Race 2017 a evropského šampiona v akrobatickém létání Martina Šonky!

9 Štítky: Motorsport Red Bull Air Race Soutěž Zveřejněno 21. 03 2017 — Tomáš Richtr

V soutěžích GPF1 jsme s partnery v uplynulých letech nadělili řadu zajímavých cen. Od věcných předmětů až  po velké zážitky, jako jsou návštěvy velkých cen formule 1. Ostatně, to vám nabízíme také do konce března, kdy můžete vyhrát VIP cestu na letošní Grand Prix Monaka. Teď ale pro vás máme cenu, která jde se svou úrovní ještě dál.

Zatímco naši čtenáři budou získávat ceny za tipy v individuálních velkých cenách, slíbili jsme vskutku originální cenu pro absolutního vítěze sezony 2017. A jak jsme slíbili, tak plníme. Dohodli jsme se totiž se stájí Red Bull Team Šonka vicemistra světové série Red Bull Air Race Martina Šonky na tom, že vítěze letošní tipovačky proletí tempem odpovídajícím závodům ve vzduchu! Ne nadarmo se tomuto atraktivnímu seriálu říká formule 1 ve vzduchu.

Co čeká vítěze:

Budete v bezpečných rukou: Martin létal se stíhačkou JAS-39 Gripen v Armádě České republiky. Vyhrál dva závody letošního ročníku Red Bull Air Race a stal se vicemistrem této špičkové letecké discipliny. Potenciální vítěz celoroční soutěže se může těšit na prvky, které jej v akrobatickém letu s Martinem Šonkou čekají: silná přetížení, adrenalinové oblouky a bláznivá zrychlení.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Pro každou velkou cenu zvlášť budete tipovat pořadí prvních pěti v cíli závodu, vítěze pole position a jeho čas a to, zda vyjede safety car nebo nikoli, stejně jako kdo zajede nejrychlejší kolo závodu. V závislosti na přesnosti tipů se udělují body. Držitel největšího počtu bodů se stává absolutním vítězem. Pro individuální velké ceny budou vyhlášeny odměny, takže zkrátka nepřijde ani ten, kdo se do tipovacího seriálu přihlásí později, ale není pochyb o tom, že se vyplatí soutěžit již od začátku!

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ:

Entry for Mistrovství světa vozů formule 1 sezony 2017
No races available in this championship.
Race:
Fastest Lap
Pole
Position 1
Position 2
Position 3
Position 4
Position 5

 

Martin Šonka Air Race

Martin Šonka

Diskuse k článku

Napsat komentář