Historie Ferrari v exkluzivní knize za 650 tisíc korun

Stovky fotografií z historie Ferrari, dobové dokumenty a statistiky, to vše v jedné obrovské masivní knize, která je vyrobena v limitovaném počtu kusů, z nichž každý má své unikátní číslo. Celkem jich je 1 947, číslo odpovídající roku založení firmy.

Štítky: Ferrari Zveřejněno 10. 07 2018 — GPF1.cz

Fotografie jsou buď z archivu Ferrari nebo od soukromých sběratelů. Knihu doprovází texty italského novináře Pina Allieviho a je uložena ve speciálním hliníkovém pouzdře navrženém Australským designérem Marcem Newsononem. V úzké spolupráci s Ferrari ji nabízí vydavatelství Benedikta Taschena z Německa. Podle informací GPF1 by mělo pár kousků navštívit Českou republiku za účelem oficiální prezentace knihy.

Prvních 250 kusů je navíc vybaveno stojanem imitujícím dvanáctiválcový motor a jsou ručně podepsány Sergiem Marchionnem, Johnym Elkannem a Pierem Ferrarim. Kniha se stojanem vyjde na 25 tisíc eur (přes 650 tisíc korun), verze bez něj stojí 10 tisíc eur (260 tisíc korun).

[gpf1video adLink=“http://gpf1.cz“ adUrl=“http://gpf1.cz/wp-content/uploads/2018/07/Praga-Arena-Sencor-cup.mp4″][/gpf1video]

Diskuse k článku

Napsat komentář