Hamilton slibuje “autenticitu” filmu, divoké spekulace kolem Pitta odmítl

Lewis Hamilton slíbil fanouškům "autenticitu" svého nového filmu o Formuli 1, ale divoké řeči o tom, že Brad Pitt bude při trénincích řídit skutečný vůz, odmítl.

Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 5. 05 2023 — GPF1.cz

Sedminásobný šampion je producentem a poradcem nového filmového projektu F1, který podpořila společnost Apple. Natáčení má brzy začít na závodech velkých cen a na začátku tohoto týdne se objevily spekulace, že Pitt pojede ve skutečném voze v tréninku na Velké ceně Velké Británie vedle současného startovního pole.

Náznaky, že filmový štáb pojede jako jedenáctý tým, vyvolaly žertovnou reakci jezdce IndyCar Coltona Herta, jehož přestup do F1 ztroskotal, protože nezískal dostatek bodů do povinné superlicence. Nicméně návrh, že by Pitt jel v reálném tréninku, je mimo realitu, kromě toho, že by bylo logisticky nemožné z licenčních, bezpečnostních a sportovních důvodů, aby jel v soutěžním tréninku.

Místo toho se předpokládá, že se bude natáčet, jak Pitt na závodech jezdí sám na trati v upraveném jednomístném voze – potenciálně ve voze F2 nebo F3. Toto natáčení by pomohlo vytvořit kulisu živého závodního publika a veškeré infrastruktury, která je na místě skutečné Grand Prix.

Baví tě podcast KOLO NA KOLO? Přijď na živá představení v kině CineStar v Liberci 1. června s traťovými maršály GP Miami jako speciálními hosty a exkluzivním dvacetiminutovým filmem o Strategii během velkých cen F1. Vstupenky zde.

Podle Hamiltona se na filmu pracuje, protože dal jasně najevo, že nechce, aby film skončil jako taková fantazie, které by se skuteční fanoušci F1 vysmívali.

Na otázku ohledně nejnovějších plánů na natáčení při závodech Hamilton odpověděl: ”

Neznám úplně všechny plány všech různých věcí, které budeme dělat v paddocku a podobně. Momentálně se spíše soustředím na to, aby byl scénář tam, kde má být, takže tam momentálně směřuje veškerý čas. Je to ujištění, že máme opravdu skvělé a různorodé obsazení.

Je to tak trochu zaměření (režiséra) Joea [Kosinskiho] na to, abychom se ujistili, že jsme tomuto sportu co nejvíce věrni, a to aktuálně. A pro mě je to ujistit se, že je to autentické a že všichni vy a fanoušci závodů vidí jeho autenticitu a říkají si, že je to uvěřitelné.

Chceme také, abyste se na závodění podívali z jiné perspektivy, než jakou můžete vidět v televizi, a obecně prostě na opravdu skvělý sport. Takže teď trávím hodně času tím, že pomáhám Joeovi a týmu připravit správný scénář, a to je úžasný proces. Opravdu si to užívám.”