Hamilton se poohlíží po roli ve filmu i startu v NASCAR

Lewis Hamilton rozhodně nezahálí. Po zisku čtvrtého titulu mistra světa spojil své jméno se značkou Puma, s níž by rád prorazil do světa NASCAR. Jeho touhou je rovněž zahrát si ve filmu ze stejného prostředí.

Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 15. 11 2017 — Lukáš Štěrovský

Hamilton se netají tím, co chce dělat po skončení kariéry pilota F1. Naposledy nový ambasador Pumy prohlásil, že by si chtěl zahrát ve filmu Talladega Nights 2 (pokračování komediálního snímku s Willem Ferrellem z roku 2006 – Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec). S tím se pojí možná účast v seriálu NASCAR.

„Jsem plně oddán F1, ale v určitém bodě v budoucnosti bych se mohl, třeba jako host, objevit v NASCAR. Kdyby to Puma zařídila, bylo by to podle mého skvělé. Mohli bychom to udělat, aby to bylo fakt ‚cool‘: Takže jo, nemůžu to vyloučit.

Taky se chci objevit ve filmu Talladega Nights. Myslím, že pro to budu muset být pilotem NASCAR,“ zamýšlí se Hamilton. Ten má s účastí ve filmech i na dalších platformách bohaté zkušenosti. Menší roli si střihl ve filmu Zoolander 2, nadaboval také postavy ve snímcích Auta 2 a 3. Rovněž byla podle něj vytvořena postava pro videohru Call Of Duty. V nejnovějším Gran Turismu zase figuruje jako instruktor.

VIDEO: Hamilton bude v nové závodní hře Gran Turismo radit hráčům

Diskuse k článku

Napsat komentář