Hamilton prodlouží s Mercedesem, ale asi naposled

Ačkoli se netrpělivě čeká na novou smlouvu Lewise Hamiltona, která by měla být také s Mercedesem, jeho šéf Toto Wolff si už teď myslí, že po této nové prodloužené smlouvě si Hamilton zařídí ještě jednu. A nikoli nutně s Mercedesem, ale například s Ferrari.

1 Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 18. 03 2018 — GPF1.cz

Obecné předpoklady jsou takové, že nová Hamiltonova smlouva bude podepsána ještě před prvním závodem v australském Melbourne příští týden. Měla by být na dva roky (2019 a 2020) a měla by mít hodnotu 40 milionů liber. A podle šéfa Mercedesu Tota Wolffa by to mohla být poslední smlouva s týmem, a Hamilton bude ve formuli 1 přesto pokračovat.

„Lewis je nejlepším pilotem současné generace. Je samozřejmé, že bych rád, aby s námi byl co nejdéle. Myslím si ale, že má v plánu přinejmenším ještě jednu smlouvu po té další. A Ferrari je atraktivní pro jakéhokoli pilota.“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Hamilton prodlouží s Mercedesem, ale asi naposled”

  1. Jakub McL napsal:

    Já bych to viděl spíš na návrat k McLarenu. Lewis má rád výzvy a relativně šokující rozhodnutí a pokud půjde McL trochu nahoru, bude to určitě splňovat oboje. A proč se nevrátit ke svým kořenům…?

Napsat komentář