Hamilton: Může se stát, že po letošní sezoně skončím

Úřadující vicemistr připustil, že může napodobit Nika Rosberga a po letošní sezoně pověsit svoji závodnickou kariéru na hřebík.

3 Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 21. 06 2017 — Lukáš Štěrovský

„Můj osud je v mých vlastních rukách. Mohu se rozhodnout, že s formulí 1 skončím na sklonku letošní sezony,“ prohlásil Brit v rozhovoru pro magazín Auto, který vydává přímo Mezinárodní automobilová federace. „Znamenalo by to, že můj odkaz tak bude menší, než by byl, kdybych jezdil dalších pět let? To říká kdo?

Nemám rád plánování, protože nikdo neví, co na něj v dohledné době čeká. Nevím, co budu dělat,“ řekl Hamilton, který je známý svojí slabostí pro mnoho dalších činností, než je pouze závodění. Brit se rád zúčastňuje oslav a večírků, rovněž se ale věnuje třeba skládání hudby.

I přes úvahy o možném konci si ale trojnásobný šampion letošní sezonu zatím nadmíru užívá. „Jo, zrovna teď je to kvůli konkurenci mnohem zajímavější. Je to taky snazší, bojovat s jiným týmem. Když se o titul bojuje uvnitř stáje, je to jako velký vír, napětí narůstá. Není to věc, kvůli které se buduje tým.

Boj s jinou stájí nás ale sjednocuje. Je to mnohem silnější pocit, je to skutečně úžasné,“ uzavřel své hodnocení Lewis Hamilton.

Diskuse k článku

3 komentáře: “Hamilton: Může se stát, že po letošní sezoně skončím”

 1. Kakanen napsal:

  Kakanen:
  Copak,Hamiltona to už nebaví,když nemá Mercedes dominantní auto?

 2. Kakanen napsal:

  Copak,Hamiltona to už nebaví,když nemá Mercedes domonantní auto?

 3. krakra napsal:

  Tadle spekulace tady už jednou byla…..

Napsat komentář