Hamilton musel reagovat na “lacinou” výzvu k ukončení kariéry

Velký poprask se v poslední době strhl kolem osoby Lewise Hamiltona. Po nepovedeném výsledku v Imole totiž poradce Red Bullu Helmut Marko prohlásil, že měl Brit možná raději skončit.

Štítky: Helmut Marko Johnny Herbert Lewis Hamilton Zveřejněno 30. 04 2022 — Lukáš Štěrovský

Tím ale rozlítil bývalého pilota F1 Johnnyho Herberta, který jakožto Brit s Hamiltonem pochopitelně sympatizuje. „Byla to laciná rána pod pás. Ale pro Helmuta Marka je to typické,“ oponoval Herbert pracující momentálně jako televizní expert.

Na druhou stranu ale přiznal, že Marka a jeho potřebu rýpat si do Mercedesu a jeho pilota v určitém směru chápe, loňský ročník byl totiž extrémně vypjatý. „Šlo to až na dřeň. Ale mužem, který v závěru roku dominoval, byl Lewis Hamilton.

To jen ukazuje, že byl skutečně v ráži. Pište si, že by ho Red Bull chtěl ve svém autě, moc dobře vědí, jakou hrozbou pro ně je. Až Mercedes vyřeší problémy s autem, bude Hamilton opět bojovat o vítězství.“

Samotný Hamilton se k celé situaci vyjádřil příspěvkem na Instagramu, ve kterém se nechal vyfotit v garáži svojí stáje a napsal: „Pracuji na svém mistrovském díle. Já budu ten, kdo rozhodne, až skončí.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lewis Hamilton (@lewishamilton)