Hamilton má závod v Německu za klíčový

Lewis Hamilton řadí letošní GP Německa mezi nejlepšími závody své kariéry. Uznal, že se může jednat o klíčový moment sezony, i když těch už byla celá řada.

1 Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 22. 07 2018 — GPF1.cz

„Bylo to jako: Došel jsem tak daleko, nebudu to vzdávat,“ řekl po závodě Hamilton o závěrečných kolech GP Německa, kdy se najednou ocitl ve vedení závodu.

„Ano, myslím si trochu, že ano,“ odpověděl na dotaz, zda si myslí, že se jedná o klíčový moment šampionátu. „Ale abych řekl pravdu, těch klíčových momentů bylo letos už více.

Takový závod jsem ještě neabsolvoval. Závodím už tolik let a stejně nevíš, jestli zažiješ ještě lepší závod než ten nejlepší, co jsi dosud zažil. Ale tenhle je definitivně mezi těmi nejlepšími!“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Hamilton má závod v Německu za klíčový”

  1. Mike Litoris napsal:

    Jeden z nejlepších závodů kariéry?? Porušil pravidla (ať už přejetí čáry nebo zkrácení tratě) a ouřadové to zametli pod koberec, tým mu pak umetl cestičku a on se tím ještě bude chlubit?? Doufám, že titul nevyhraje a to jsem fanda Mercedesu. Ten maník má vážně dost a to jsem až teď na fotce viděl, jakou šaškárnu má na palici. 😀

Napsat komentář