Hamilton: Jestli jsem na konci roku podal to nejlepší? Počkejte, co přijde letos

Závodník Mercedesu chce přetavit frustraci ze závěru loňského ročníku do odhodlání. Lewis Hamilton totiž plánuje dostat se do co nejlepší formy v kariéře.

Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 20. 02 2022 — Lukáš Štěrovský

Při prezentaci nové formule Mercedesu Hamilton vysvětlil, co dělal během dvou měsíců, kdy byl neaktivní na sociálních sítích. „Prostě jsem vypnul. Na konci roku si to člověk tak jako tak zaslouží. Byl jsem s rodinou, což je vzácná příležitost, a soustředil jsem se na přítomnost,“ prozradil, než se rozpovídal i o událostech z Abú Dhabi.

„Vzal jsem si nějaký čas na přemýšlení. Stále je ale těžké vše plně pochopit. Nicméně co vás nezabije, to vás posílí. Během pauzy jsem se soustředil na trénink, zdraví a užívání si chvil volna, protože to vždycky rychle uteče. A když jsou teď sezony tak dlouhé, volno netrvá moc času, je stále kratší a kratší.

U Maybachu se hodně odvázali!

Za ty roky jsem se snad naučil efektivně nakládat s časem na regeneraci, trénink i obnovením svojí psychické a fyzické kondice. Cítím se fit, je mi skvěle. Samozřejmě mi hodně pomáhají zkušenosti. Vždycky mi přišlo, že díky takovým zážitkům jako v Abú Dhabi můžu emoce proměnit v sílu a moc. A to přesně dělám,“ varuje Brit konkurenci.

„Takovou sílu pak vkládám do tréninku a práce s týmem. Takže jestli si myslíte, že na konci loňského roku jsem byl v nejlepší formě, počkejte, až mě uvidíte na dráze letos…“