Hamilton: Čeká mě dalších pět nebo šest let závodění

Britský pilot prozradil, že po konci své aktivní kariéry v F1 nemá v plánu usilovat o post manažera nebo komentátora. Současně přiznal, co jej v normálním životě nejvíce děsí.

1 Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 24. 07 2017 — Lukáš Štěrovský

Během víkendu na Silverstone byl domácí pilot pronásledován spekulacemi ohledně toho, zda na konci roku napodobí Nika Rosberga a ukončí kariéru. V tomto duchu se totiž Hamilton už párkrát nepřímo vyjádřil.

Teď ale, jak se zdá, pilot Mercedesu otočil.  „V závodění mě čeká ještě pět nebo šest dalších let. A poté se chci vyhnout tomu, abych se stal komentátorem nebo manažerem,“ prozradil Hamilton magazínu Interview.

V rozhovoru došlo i na další zajímavá témata z nezávodnického života. Z čeho má například trojnásobný šampion strach? „V F1 nevím o ničem, čeho bych se bál. Když jsem byl mladší, můj otec vtipkoval, jestli jsem skutečně jeho, že jsem blázen a nebojím se ničeho, když přijde na adrenalinové zážitky.

Když se dnes podíváte na svah, uvidíte děti, které beze strachu lyžují. Strach dostáváme až s tím, jak stárneme. U mě to ale tak není. A co se týče závodění, to je vždy o tom, kdo se odváží jít dál a udělat krok navíc. Jsem ochoten zaplatit jakoukoliv daň za vítězství.

Samozřejmě jsou ale věci mimo závodění, kterých se bojím, jako pavouci. Když jsem v Austrálii, kontroluji si i prostor pod sedákem od toalety,“ tvrdí Brit. „Ale vážně; největších strach mám z toho, že nebudu tak skvělý, jak můžu být.“

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Hamilton: Čeká mě dalších pět nebo šest let závodění”

  1. Mike Litoris napsal:

    Hlavně ať se v budoucnu vyhne čemukoli, co se týká oblékání, módy apod. 😀

Napsat komentář