Hamilton a Verstappen urovnali vztahy

Lewis Hamilton si z vlastní iniciativy potřásl rukou s Maxem Verstappenem ve snaze vyčistit vzduch po incidentu v Bahrajnu. Po závodě nazval Hamilton Verstappena "dickhead".

Štítky: Lewis Hamilton Max Verstappen Zveřejněno 12. 04 2018 — GPF1.cz

Během autogramiády s fanoušky se ale oba aktéři potkali a Lewis Hamilton Verstappena oslovil ve snaze celou záležitost uzavřít.

„Obvykle hovořím skrze své činy na závodní dráze, ale tohle nebyl ten případ,“ řekl Hamilton. „Teď jsem se s Maxem potkal, podle mě je nutné ukázat respekt. A tím, že jsem starším pilotem, bylo důležité, abych jej oslovil jako první. Bylo důležité jej oslovit.

Před chvílí jsem Maxe potkal během autogramiády, potřásli jsme si rukou a řekl jsem mu: Hele, je mi líto, co se minule stalo. Bez ohledu na to, čí to byla vina. Je to minulost.

Věřím, že tento projev respektu nám pomůže otočit list, posunout se dál, závodit a udržet respekt, protože si myslím, že je mezi jezdci důležitý.“

Lewis Hamilton uznal, že byl sám taky kdysi mladým pilotem.

„Člověk se pořád učí v prostředí velkého tlaku. Ve velkém týmu. Bude mít dobré i špatné závody. Stejně jako já, i když jsem starší.“

Diskuse k článku

Napsat komentář