GPF1 nabízí vstupenky na závody formule 1

Pokud byste rádi osobně navštívili Grand Prix, máme pro vás nabídku vstupenek na okruhy.

2 Štítky: F1 vstupenky Zveřejněno 3. 06 2015 — Jan Pastorek

Pokud byste rádi osobně navštívili Grand Prix, máme pro vás nabídku vstupenek na okruhy.

Sledování formule 1 přímo na okruhu nabízí zcela jiné zážitky než televizní přenosy, a proto určitě můžeme účast na Grand Prix víkendu doporučit.

Nyní pro vás máme možnost, jak získat vstupenky za cenově příznivých podmínek, tedy alespoň na poměry formule 1. Ve spolupráci s renomovanou rakouskou agenturou GPTicketShop, která v oboru působí už od roku 1993, vám nabízíme vstupenky nejen na závody formule 1, ale také třeba MotoGP, DTM nebo Red Bull Air Race. Zakoupit je také možné místa v kempech u okruhů.

Na vstupenky na některé Grand Prix má GPTicketShop exkluzivní smlouvy, takže může nabídnout absolutně nejnižší cenu. Platí to třeba pro dva závody, které jsou pro nás Čechy nejblíž, tedy Rakousko a Maďarsko.

Nabídku najdete přímo na stránkách GPTicketShop, vstupenky pro konkrétní závody můžete volit také přes kalendář F1 2015.

Diskuse k článku

2 komentáře: “GPF1 nabízí vstupenky na závody formule 1”

 1. vocho67 napsal:

  Jak je to se vstupem na testy v Rakousku?
  Mám fobii ze šílených davů, kouknout na testy by mi stačilo.

 2. dejvidek napsal:

  Kdysi sem také nakupoval jen přes gpticketshop a nechal tam tisíce euro, ale naposledy se stalo, že sem si zaplatil lupeny a oni mi po několika dnech řekli, že jsou vyprodané a že si mám koupit dražší…
  Takže už přes ně nekoupuji.
  dejv

Napsat komentář