GP Austrálie v Melbourne přinejmenším do 2023

Velká cena Austrálie v Melbourne zůstane přinejmenším dalších osm let. Premiér státu Victoria Daniel Andrews to oznámil veřejnosti v sobotu prostřednictvím svého Facebook účtu. Ve videu nechybí narážka směrem k premiérovi Nového Jižního Walesu Miku Bairdovi, který se snaží dostat formuli 1 do Sydney. “Ve skutečnosti jste vy a tisíce dalších z  Nového Jižního Walesu a…

Štítky: GP Austrálie Zveřejněno 12. 09 2015 — Tomáš Richtr

Velká cena Austrálie v Melbourne zůstane přinejmenším dalších osm let. Premiér státu Victoria Daniel Andrews to oznámil veřejnosti v sobotu prostřednictvím svého Facebook účtu.

Ve videu nechybí narážka směrem k premiérovi Nového Jižního Walesu Miku Bairdovi, který se snaží dostat formuli 1 do Sydney.

“Ve skutečnosti jste vy a tisíce dalších z  Nového Jižního Walesu a další z celé Austrálie, stejně jako z celého světa, velice vítaní v Melbourne, abyste se stali součástí závodu,” říká Daniel Andrews.

Velké ceny formule 1 se jely v australském Adelaide v letech 1985 až 1995 než se přestěhovaly do Melbourne. (Pro odlehčení níže nabízíme autodráhu ve tvaru melbournského okruhu Albert Park.)

Klikněte níže na Facebook video, které bezpochyby dobrou zprávu oznamuje:

The Grand Prix is here to stay.EXCLUSIVE. The Australian Grand Prix brings tens of thousands of visitors to Victoria and creates so many local jobs that Sydney tried to steal it. Victorians – the Grand Prix’s here to stay. We’ve just locked in Melbourne’s race until at least 2023. #BestofEverything #SorryNotSorry

Posted by Daniel Andrews on 12. září 2015

GP Austrálie 2015 F1

Diskuse k článku

Napsat komentář