Gasly: V Red Bullu mám nedokončenou práci

Pierre Gasly, aktuálně pilot Toro Rosso, je přesvědčený, že si v Red Bullu zaslouží dostat ještě jednu šanci.

Štítky: Pierre Gasly Red Bull Toro Rosso Zveřejněno 28. 09 2019 — Lukáš Podstata

Pierre Gasly do letní přestávky v týmu Red Bull působil. Ovšem kvůli špatným výsledkům byl odeslán zpět do Toro Rosso a nahradil ho Alexander Albon.

Zdálo se, že dveře do Red Bullu se pro Gaslyho nadobro uzavřely. Helmut Marko, poradce rakouského týmu, dal však Francouzovi naději. Marko totiž před Velkou cenou Ruska prozradil, že o druhou sedačku v Red Bullu bojuje právě Albon s Gaslym.

Rodák z Rouenu je proto plně odhodlaný svůj prvotní nezdar napravit a chce se do Red Bullu vrátit. „Myslím si, že jsem pozitivní člověk. Nejsem určitě jeden z těch lidí, kteří se snadno vzdávají,“ prohlásil v Soči Gasly.

„Opravdu jsem přesvědčený, že během prvních šesti měsíců v Red Bullu jsem nedokázal plně ukázat svůj potenciál. Upřímně cítím, že tam mám nedokončenou práci. Víte, Toro Rosso mi k návratu neuvěřitelně pomáhá. Dostává se mi všeho, co potřebuji k nejlepšímu výkonu, to je pro mě opravdu důležité. Dříve jsem dával do všeho 100 procent svého úsilí, po všem, co se stalo, dělám už vše jen na 120 procent,“ říká odhodlaně pilot Toro Rosso.

Diskuse k článku

Napsat komentář