Force India má v plánu ponechat si stávající piloty

Na potvrzení si ale budeme muset počkat.

Štítky: Force India Nico Hülkenberg Sergio Pérez Zveřejněno 31. 08 2015 — Marie Tomšíková

Šéf týmu Force India Vijay Mallya je přesvědčen, že se jezdecká sestava pro rok 2016 nezmění.

V poslední době se spekulovalo o možném přesunu Nica Hülkenberga do Ferrari, ale po potvrzení Kimiho se mu dveře do Scuderie zavřely. Vítěz závodu 24 hodin Le Mans řekl, že i přes to má “několik dobrých možností” pro příští sezónu.

Mezitím o Sergia Péreze, který se k týmu připojil v loňském roce, projevuje zájem Renault.

“Naším cílem je udržet si oba jezdce v příštím roce. Samozřejmě, dokud nejsou podepsané smlouvy, nemohu nic potvrzovat, ale já si nemyslím, že jeden z nich opustí náš tým,” řekl Mallya pro Autosport.

“Nico v letošním roce podává skvělé výkony. Myslím, že to je jeden z nejlepších pilotů a my jsme s ním velmi spokojeni. To samé platí pro Sergia, letos máme doopravdy skvělé jezdce. Jsme velice dobří přátelé a máme s nimi dobrý vztah.”

V loňském roce Mallya potvrdil Hülkenberga na konci října a Péreze o měsíc později. Proto se dá očekávat, že také letos nebude moc spěchat.

“Neexistuje žádná lhůta. Minulost vám řekne, že já jsem jedním z posledních, kdo oznamuje jezdecké složení pro další sezónu. Pro oba piloty je tady opravdu vysoká úroveň motivace a jsou potěšeni novou specifikací auta.”

 

Diskuse k článku

Napsat komentář