#FIAAction. Hlasujte o manévru roku a vyhrajte lístky na GP F1 Velké Británie!

Mezinárodní automobilová federace připravila pro fanoušky motorsportu zajímavou akci. Uživatelé totiž mohou hlasovat v anketě manévr roku, která nabízí ty nejlepší akce z různých závodních disciplín pod hlavičkou FIA. Vylosovaný fanoušek se může těšit na dvě víkendové vstupenky na Grand Prix F1 Velké Británie 2017! Proces hlasování je přitom velice jednoduchý. Stačí zvolit video, které se vám…

Štítky: Anketa FIA GP Velké Británie Soutěž Zveřejněno 23. 11 2016 — Lukáš Štěrovský

Mezinárodní automobilová federace připravila pro fanoušky motorsportu zajímavou akci. Uživatelé totiž mohou hlasovat v anketě manévr roku, která nabízí ty nejlepší akce z různých závodních disciplín pod hlavičkou FIA. Vylosovaný fanoušek se může těšit na dvě víkendové vstupenky na Grand Prix F1 Velké Británie 2017!

banner_simulator

Proces hlasování je přitom velice jednoduchý. Stačí zvolit video, které se vám nejvíce zamlouvá, kliknout na „vote“, vyplnit osobní údaje (nebo se registrovat přes sociální síť facebook), a je hotovo. Hlasovat lze do 24. listopadu, a to až do 23:59 hodin. Za formuli 1 byl nominován manévr Maxe Verstappena na Nika Rosberga z Velké ceny Brazílie 2016.

Stránka s hlasováním

Čtěte dále: Opět chceme znát váš názor! Tentokrát na Maxe Verstappena

Diskuse k článku

Napsat komentář