Effective vyvrcholení sezony

Zveřejněno 26. 11 2018 — GPF1.cz

Tradiční vyvrcholení letošní sezony formule 1 je tu! Tentokrát se bude konat v sobotu. Místo je tradiční: pražská motokárová Praga arena. Čeká na vás motokárový turnaj, turnaj na F1 simulátorech a šance vyhrát na víkend Škodu Kodiaq.

Pojede se tradičně motokárový turnaj pro 60 mužů a 10 žen, a to na zbrusu nových autech. Současně se bude konat F1 eSports ‘pavoukový’ turnaj na dvou oficiálních simulátorech F1 pro 16 účastníků – závod dvojic proti sobě. Pro účastníky turnajů je připraveno občerstvení.

 

Když budeš fotit obrázky jednak ze samotné události, a nebo budeš předem pořizovat fotky s tématikou F1, a budeš je publikovat na Facebooku a Instagramu s hashtagem #F1Effective, tak můžeš na víkend vyhrát vůz Škoda Kodiaq od Autopalace Spořilov. Auto bude k dispozici během události na místě a můžeš se s ním i svést.

Přijdou se na tebe podívat profesionální závodníci a současně komentátoři přenosů F1 na Sport 2 Josef Král a Petr Fulín, a také ambasador celoroční soutěže na Sport 2 s týmem Effective Racing, Vladimír Netušil. Tým Effective Racing je patronem celého Vyvrcholení v Praga areně. Těšit se díky tomu můžeš na naprosto unikátní show: jízdu formulí Renault 2.0 po upravené motokárové dráze v Praga areně! Předcházet jí budou jízdy v závodním cestovním autě s Petrem Fulínem.

Rezervace pro účast do jednotlivých kategorií najdeš zde:

Motokárový turnaj pro muže Kapacita: 60 míst 590,- Kč
Motokárový turnaj pro ženy Kapacita: 10 míst 390,- Kč
F1 eSports turnaj Kapacita: 16 míst 90,- Kč