Ex-prezident Ferrari Marchionne je v kómatu

Prezident Ferrari Sergio Marchionne je v kómatu a podle zpráv z Itálie je jeho zdravotní stav v situaci, která prý nelze zvrátit.

1 Štítky: Ferrari Sergio Marchionne Zveřejněno 23. 07 2018 — GPF1.cz

Po rutinní operaci ramene došlo během víkendu GP Německa k výskytu komplikací a rapidnímu zhoršení zdravotního stavu. Fiat svolal mimořádné zasedání správní rady, které pověřilo řízením koncernu Johna Elkanna, který je nově prezidentem, zatímco Louis Camilleri je nový CEO.

Skutečnost, že ve statutárních funkcích byl Marchionne nahrazen tak rychle, a s tím spojené znění tiskových prohlášení, svědčilo o tom, že jeho stav je velmi vážný, ačkoli nic konkrétního nebylo zveřejněno. Zpravodajská agentura Ansa ale nyní přinesla informaci o tom, že zdravotní stav Sergia Marchionneho se nedá nějak moc zlepšit.

Italský premiér Giuseppe Conte vyjádřil Marchionneho rodině soucit. Různé zdroje z Itálie a Curychu, kde již několik týdnů Marchionne leží v péči lékařů, tvrdí, že je v kómatu a dýchá pomocí přístrojů.

Nečekané vážné zdravotní problémy sesadily prezidenta Ferrari Marchionneho z funkce

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Ex-prezident Ferrari Marchionne je v kómatu”

  1. Rendy napsal:

    Přesně tohle se stalo před více jak 20 léty mé mamince, po banální operaci ramene na kterou se nechala doktory přesvědčit, upadla do kómatu a po 6 měsících na přístrojích umřela. :'( Bylo hrozné sledovat, jak postupně „odcházela“ a že jsem se nemohl ani rozloučit. 🙁 Ferrari nemám rád, ale tohle nepřeji nikomu, tu bezmoc, kterou rodina prožívá… 🙁

Napsat komentář