Ex-milenka: Když se Hamilton napije, umí být strašně sprostý

Britský bulvární list Mirror přinesl zajímavé odhalení týkající se Lewise Hamiltona. Má rád vlastní toaletu a nesnáší, když ji používá někdo jiný. Údajně prý chtěl ze služby vyřadit pilota, který využil toaletu jeho soukromého letadla. Jeho záchod nesmí využívat ani přítelkyně, která přebývá v jeho apartmánu v Monaku.

2 Štítky: Lewis Hamilton Zveřejněno 14. 01 2018 — GPF1.cz

Podle informací britských bulvárních médií se pilot Hamiltonova soukromého letadla dostal do vážných problémů poté, když využil toaletu k vykonání velké potřeby. Na to je údajně hodně háklivý. O událost povyprávěla modelka Veronica Valle, která s Hamiltonem letěla.

“Letěli jsme do New Yorku a Lewis byl jako šílený, když zjistil, že se pilot vykadil v jeho letadle,” řekla Veronica Valle listu The Sun. “Chtěl ho vyhodit! Řekl ‘Všichni vědí, že v mým letadle se s**t nebude!’ Byl opravdu rozezlený.”

Veronica Valle s Hamiltonem několik měsíců chodila. Také popsala událost z Monaka, když u Lewise přebývala a použila toaletu v přízemí vedle kuchyně.

“Zeptal se mě, proč mi to trvalo tak dlouho. Vypadalo to, že na mě začne křičet, ale nakonec jen řekl: ‘Víš, že tohle nemáš dělat.’ Řekl mi, že mám používat toaletu pro hosty. Bylo to naprosto bizarní.”

Adjusting for a pose 🙇🏽‍♀️

Příspěvek sdílený Swimwear @duaquaswim (@dam_vero),

Šestadvacetiletá Veronica Valle byla ochotná médiím prozradit více o Hamiltonovi, který ji podle vlastních slov urážel kvůli tvarům jejího těla. Jeho nálady se obratem měnily kvůli zdánlivým malichernostem.

“Lewis je hodně divná povaha,” řekla listu The Sun. “Je to Jekyll a Hyde. Dokáže měnit nálady strašně rychle a občas jen proto, že někdo použil jeho toaletu.”

Dokáže prý být šarmantní, ale současně hodně zlý.

“Jednoho dne jsem si dala zmrzlinu. Najednou popadl lžíci a začal na mě hulákat ‘Máš to jíst takhle!’ a ubral část zmrzliny. Jednou mi nabídl let z Belgie do New Yorku, přišla jsem vinou aerolinky o zavazadla. Byla jsem bez nich čtyři dny. Ani se mě nezeptal, zda něco nepotřebuji. Ani mi nenabídl, že mi něco koupí. Neměla jsem kartáček na zuby nebo spodní prádlo. Nosila jsem stejné prádlo čtyři dny! Když jsme pak jeli do Londýna, koupila jsem si věci sama.

Na jedné párty v New Yorku někdo zmiňoval, že Lewis chtěl sex ve trojici se mnou a s modelkou Karrueche Tran. Kategoricky jsem odmítla. Na jiné cestě do Barbadosu mi Lewis nabídl, abych se přidala k němu a ještě jedné ženě. Bylo to tak trapné, ale k ničemu nedošlo. Ale myslím si, že jenom vtipkoval. Co vím, tak ve trojici v sexu nikdy nebyl.

Nějakou dobu poté, co jsme se rozešli, jsem jej potkala na Barbadosu. Uměl být ošklivý zejména, když se napil. Šla jsem za ním zeptat se jej, zda je v pořádku. Křičel na mě, ať táhnu a že mi do toho nic není. Jeho přátelé říkají, že když se napije, ztrácí hlavu. Je to úplně někdo jiný. Stačí drink a stane se velmi sprostým člověkem.”

Veronica Valle dodala přesvědčení, že ji Hamilton využíval čistě jen pro sex. Jinak o ni nejevil zájem.

[Hamiltonovo letadlo je Bombardier Challenger 605 (CL-600-2B16) s registrační značkou G-LCDH  – Lewis Carl Davidson Hamilton]

Diskuse k článku

Napsat komentář