Dění v Mexiku zastínil bojkot mistrů světa vůči televizní stanici

Christian Horner obhajoval rozhodnutí Red Bullu odmítnout všechny mediální rozhovory pro Sky TV na Velké ceně Mexika.

Štítky: Christian Horner Red Bull Zveřejněno 31. 10 2022 — Jiří Košta

Začátkem víkendu byli média informována, že Max Verstappen, Sergio Pérez a celý tým Red Bull Racing odmítají rozhovory na jakémkoli kanálu Sky Sports.

Ze zdrojů Red Bullu vyplynulo, že se to většinou týkalo komentářů reportéra Sky, kterým je pravděpodobně Ted Kravitz, související s kontroverzním závěrem loňského šampionátu.

Po vítězství Red Bullu v GP Mexika Christian Horner potvrdil, že přetrvávající obavy Red Bullu vyvrcholily v předchozím závodě v Austinu a že tým začal být nespokojený s některými komentáři k vítězství Verstappena v šampionátu v roce 2021.

„Samozřejmě jsme zklamáni řadou hanlivých komentářů, které zazněly na Sky, takže jsme měli pocit, že si tento víkend dáme pauzu,” řekl Horner médiím.

„Sky by to neuškodilo, kdybychom si dali tento víkend pauzu. V komentářích musí být vyváženost.

Některé komentáře jsou skvělé, ale u některých částí se dělá příliš mnoho senzací a stojíme pohromadě jako tým. Vyjádřili jsme se velmi jasně a netýkalo se to jen Sky UK, ale všech kanálů Sky, Německa a Itálie.

“Bylo to jen pro tento víkend, bylo to jen proto, abychom zaregistrovali naši nespokojenost s některými méně nestrannými komentáři nebo obviněními, která jsou někdy vznesena, protože televize se zdá být stále více senzační.”

Tata odhalila extrémně levný elektromobil