Williams FW41 pro rok 2018

Williams představil svou formuli pro ročník 2018 s označením FW41. Pro tým bude letos závodit Rus Sergej Sirotkin, který ze sedačky vytlačil Felipeho Massu, Roberta Kubicu, Paula di Restu nebo také Jolyona Palmera. Jeho kolegou bude Kanaďan Lance Stroll. Do plného pracovního nasazení se vrací šéfka týmu Claire Williamsová, dcera Franka Williamse. 

2 Štítky: Prezentace Williams Zveřejněno 15. 02 2018 — Tomáš Richtr

Jedná se o první auto šéfa oddělení aerodynamiky Dirka de Beers, který přišel od Ferrari. Mělo by to týmu s nesrovnatelně menším rozpočtem výkonnostně pomoci. Po dvou třetích místech v letech 2014 a 2015 klesl Williams v uplynulých dvou sezonách na šesté místo.

Williams vydal tiskovou zprávu na svém webu již v poledne, ale došlo k tomu omylem. K textu navíc chyběla oslavovaná fotografie, kterou přinášíme až nyní.

Diskuse k článku

2 komentáře: “Williams FW41 pro rok 2018”

  1. Jirx napsal:

    Já si na HALO budu zvykat asi hodně dlouho. Haas to má alespoň černě lakované, to nebije tak moc do očí. A když jsem včera viděl sestřih ze Super-G z Pchjongčchangu, tak mi všechny ty argumenty FIA pro zavedení tohoto bezpečnostního prvku přijdou jako obyčejná připo***nost…

  2. Jakub McL napsal:

    Myslím, že letošní auta budou nejhezčí ve své historii. Nakonec i ten systém Halo krásně navazuje na boční linii auta. 👏

Napsat komentář