Čtvrtá řada Drive to Survive? Netflix už přemýšlí nad pátou

Úspěch sklízí u zarytých i příležitostných fanoušků formule 1. O čem je řeč? O dokumentárním seriálu Drive to Survive (česky Touha po vítězství) od streamovací platformy Netflix. Po třech úspěšných řadách se diváci zřejmě dočkají minimálně dvou dalších!

Štítky: 2022 F1 TV Zveřejněno 7. 04 2021 — Lukáš Štěrovský

Prozradil to jeden z výkonných producentů seriálu, James Gay-Rees, který byl hostem internetového podcastu Fast Lane. Filmař se rozhovořil o úskalích, jaká Netflix zažíval s ohledem na protipandemická opatření na velkých cenách, ale hlavně o chystaném materiálu do budoucna.

„Všichni doufají v pořádný souboj mezi Mercedesem a Red Bullem. Ten se snaží mírnit očekávání, ale vypadá to, že také doufá v boj o titul s Mercedesem,“ nastiňuje Gay-Rees možné hlavní téma čtvrté řady.

„Intenzivní by mohla být také bitva o třetí místo mezi McLarenem a Ferrari, možná i Aston Martinem a tak dále. Vypadá to na opravdu dobrou sezonu,“ dodává s tím, že Netflix už vyhlíží rok 2022 a razantní změnu pravidel, která by měla být nosným tématem páté řady.

„V platnost vejdou nová pravidla, což pro týmy bude obtížné, dost se toho změní. Rádi bychom proto pokračovali,“ uzavírá James Gay-Rees.

Upoutávka na letošní, tedy třetí řadu.