Co všechno nabídne druhá série Drive to Survive?

Divácky veleúspěšný seriál Drive to Survive (Touha po vítězství) ze zákulisí formule 1 čeká druhá série, která bude na streamovací platformě Netflix k dispozici od 28. února. Níže je seznam obsahu, na který se fanoušci mohou těšit – a jak potvrdil Mercedes, chybět nebude ani Grand Prix Německa a Lewis Hamilton, který údajně nechtěl Netflixu dovolit použít záběry z nepovedeného víkendu!

Štítky: F1 2019 TV Zveřejněno 23. 01 2020 — Lukáš Štěrovský

Co se týče obsahu níže, jedná se o informaci, kterou poskytl výkonný producent seriálu Paul Martin. Jak už se psalo dříve, oproti první sezoně budou obsaženy i záběry ze zákulisí Ferrari i Mercedesu. A co dál?

  • Grand Prix Brazílie – šílený závod plný dramatických okamžiků prostě nemohl chybět
  • tragický víkend v Belgii – smrt Anthoinea Huberta zasáhla padok formule 1. Jak se s ní jednotliví jezdci vypořádali?
  • Guenther Steiner – ani letos fanoušci nepřijdou o hlášky šéfa týmu Haas
  • Hamilton a Vettel – hlavně u Němce se to zdá neuvěřitelné; celá jedna epizoda se bude věnovat soukromí obou šampionů včetně údajně neznámých faktů o Lewisi Hamiltonovi
  • Daniel Ricciardo – a jeho trápení ve středu pole
  • Grand Prix Německa – nevídané selhání Mercedesu bude rovněž obsaženo

A spoustu dalšího… Netflix slibuje fanouškům i záběry ze soubojů, zejména ve středu pole, které v televizi nebyly. Navíc letos už prý věděl do čeho jde, uzpůsobil tomu natáčecí strategii a výsledek je podle něj ještě lepší než vloni. Milovníci F1 se zřejmě mají na co těšit!

V čase 4:30 můžete na videu níže spatřit první krátkou ukázku, kterou je právě Grand Prix Německa:

Diskuse k článku

Napsat komentář