Chystá se další hollywoodský film o F1. S Bradem Pittem a Lewisem Hamiltonem

Formule 1 díky dramatickému souboji o titul nabírá na popularitě, čehož si všímá i Hollywood. Podle nejnovějších zpráv se chystá další film o formuli 1, a to s hvězdným obsazením – jednu z rolí totiž zřejmě ztvární herecké eso Brad Pitt, obsazen bude také Lewis Hamilton.

Štítky: Film Lewis Hamilton Zveřejněno 5. 12 2021 — Lukáš Štěrovský

Už dříve byla oznámena kriminálka z prostředí formule 1 s další hvězdou, a to Robertem de Nirem. Nový projekt s Pittem a Hamiltonem dostal na starost režisér Joseph Kosinski známý spoluprací s Tomem Cruisem (Nevědomí, Top Gun: Maverick).

Produkovat jej bude Jerry Bruckheimer, který už má zkušenosti se závodními filmy, produkoval totiž i film z prostředí NASCAR Bouřlivé dny (opět s Tomem Cruisem v hlavní roli). Scénář pak má mít na starost Ehren Kruger (Kruh).

Bude natočena kriminálka z prostředí F1

Pitt a Kosinski se již dlouho snaží natočit film z prostředí závodů, jichž je herec fanouškem, mj. byl hlavním vypravěčem a jedním z producentů oceňovaného závodního dokumentu o MotoGP Až na vrchol.

Dvojice se naposledy snažila o zfilmování bitvy Fordu a Ferrari z Le Mans, jak herec, tak režisér ale nakonec byli nahrazeni. Výsledkem byl úspěšný snímek Ford vs. Ferrari neboli Le Mans ’66.

Nezbývá než doufat, že výsledné dílo bude mít kvalitami blíž k tomuto snímku než třeba k Formuli! Sylvestera Stalloneho…

Jak chtěl Sylvester Stallone natočit film o formuli 1… a tvrdě narazil