Carlos Sainz není jedinou možností Red Bullu pro rok 2019

Red Bull bude vyhodnocovat "několik" možností toho, kdo bude příští rok závodit vedle Maxe Verstappena poté, co na konci sezony Daniel Ricciardo přejde k Renaultu.

1 Štítky: Carlos Sainz Red Bull Zveřejněno 3. 08 2018 — GPF1.cz

U Renaultu na konci sezony skončí Carlos Sainz, který byl Red Bullem zapůjčen odměnou za to, že Renault souhlasil s rošádou kolem motorů Honda / Renault vůči týmům McLaren / Toro Rosso. Carlos Sainz ale podle vyjádření týmu není jedinou možností Red Bullu.

„Danielovo rozhodnutí plně respektujeme a přejeme mu do budoucna jen to nejlepší,“ řekl šéf Red Bullu Christian Horner. „Rádi bychom mu poděkovali za jeho nasazení a roli, kterou sehrál u našeho týmu od roku 2014, kdy nastoupil. Dokázal sedmkrát vyhrát a devětadvacetkrát se dostal na stupně vítězů.“

Daniel Ricciardo byl členem akademie Red Bullu od roku 2008.

„Nyní budeme vyhodnocovat celou řadu možností, které máme k dispozici. A pak se rozhodneme, kdo bude týmovým kolegou Maxe Verstappena příští rok.

Do konce sezony ale zbývá ještě devět závodů, a my chceme, aby v nich měli Daniel i Max co nejlepší příležitosti.“

Ricciardo opustí Red Bull, bude závodit pro Renault

 

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Carlos Sainz není jedinou možností Red Bullu pro rok 2019”

  1. Louis65 napsal:

    To je teda ale osobni ritni nazor. Prosim podobne kvalitni komentatory, aby si sve velice obohacujici komentare nechali priste jen pro svoji osobni potrebu. Dekuji.

Napsat komentář