Byl to jeden z mých nejhorších závodů, hodnotí Hamilton

Lewis Hamilton odjíždí z Maďarska velmi zklamaný, v závodě se dopustil několika chyb, kvůli kterým nemohl bojovat o vítězství.

2 Štítky: Lewis Hamilton Mercedes Zveřejněno 27. 07 2015 — Jan Pastorek

Lewis Hamilton odjíždí z Maďarska velmi zklamaný, v závodě se dopustil několika chyb, kvůli kterým nemohl bojovat o vítězství.

Pro Hamiltona začal závod špatně hned startem, když ztratil pozice vůči jezdcům Ferrari a týmovému kolegovi. Několik chyb a kontakty se soupeři ho pak donutily se opakovaně probíjet zpět do první desítky.

„To byl den, těžké odpoledne. Rozhodně to byl špatný den,“ přiznal. „Myslím, že to byl jeden z mých nejhorších závodů, které jsem kdy měl. Můžu se jen omluvit týmu a tvrdě pracovat, abych to odčinil v příštím závodě. Když je den jako tento, když uděláte chyby a má to dopady na tým, bolí to.“

Dobrý den neměl ale ani Rosberg, což v konečném důsledku znamenalo, že přes všechny problémy Hamilton svůj náskok v šampionátu navýšil.

„O tom jsem ještě nepřemýšlel, takže v tuto chvíli necítím žádnou úlevu,“ dodal britský pilot.

Diskuse k článku

2 komentáře: “Byl to jeden z mých nejhorších závodů, hodnotí Hamilton”

  1. skoba napsal:

    To s těmi pneumatikami jsou jen kecy. Rozhodující jsou tragické starty mercedesu, prostě jim to od nuly vůbec nejede. Nevím, jestli to mají schválně na turbu nebo na rekuperaci nastaveno na pomalý nárůst, nebo prostě to byla porucha (ne poprvé). Ale asi to mají schválně, protože evidentně i akcelerace na výjezdu ze zatáčky je slabší, než u Ferrari nebo toho slabého Renaultu. Asi si věří, že budou pořád jen v čele. Když ne, mají problémy – Ham ještě docela bojuje a dokáže se probít polem dopředu – v Maďarsku to dokonce udělal dvakrát – ale Nico je zcela bezzubej a de facto nepředjel nikoho.
    No – ale nejhorší na tom závodě jsou moderátoři. Nejvíc mi vadí to stálé zdůrazňování potřeby zajímavosti závodu (rozuměj zcela chaotického průběhu), což prý je pro diváky to, co chtějí. Nevím jak tedy Tom Richtr, ale já chci vidět perfektní výkony a vítězství svého favorita. Když se nezadaří, dobře, ale proč vymýšlet kraviny jen proto, aby favoriti nedojeli, nebo nemohli prodat, co umí? Pak by bylo nejlepší prostě do některé zatáčky nepozorovaně vylít sud oleje – a to by tedy bylo fakt zajímavý, to by se divákům líbilo, že?

  2. Esprit napsal:

    To je zivot. Den pred tim to proste prechvalil- tohle by ho ve snu nenapadlo a prask. Jak v zivote. Jak si myslite, ze to mate, zazvoni treba telefon a uz to jede. Nebo bouracky. Prej statisticky jich je nejvic par kilometru pred barakem jak se rika. Proste uz jste doma, ridite malickem a buch treba ani ne vase chyba, ale jak jste uvolneni, tak nestacite zakvedlat volantem jako obvykle. Tam kde to neznate by se to nestalo, protoze davate vetsi pozor.

Napsat komentář