Button chce zůstat, řeší peníze

Jedni tvrdí, že odchází, druzí zase, že chce zůstat. Nastartoval to britský The Telegraph, který předpověděl, že Jenson Button v Japonsku oznámí konec kariéry pilota F1. To se ukázalo jako velká mýlka, protože Button na Suzuce řekl, že o své budoucnosti v F1 stále jedná. Na páteční tiskové konferenci jeden z šéfů McLarenu Jonathan Neale…

1 Štítky: Jenson Button Zveřejněno 25. 09 2015 — GPF1.cz

Jedni tvrdí, že odchází, druzí zase, že chce zůstat. Nastartoval to britský The Telegraph, který předpověděl, že Jenson Button v Japonsku oznámí konec kariéry pilota F1. To se ukázalo jako velká mýlka, protože Button na Suzuce řekl, že o své budoucnosti v F1 stále jedná.

Na páteční tiskové konferenci jeden z šéfů McLarenu Jonathan Neale prozradil, že Button ale zůstat nechce.

„Pokud pilot nechce v týmu zůstat, je nutné to respektovat,“ řekl Neale konkrétně. Ale ani navzdory tomu se situace nezdá být tak jasná. Neale současně dodal, že se snaží Buttona přesvědčit, aby zůstal.

Tým ze Sky Sports naopak přišel s tím, že Button by rád zůstal ještě jeden rok.

„Společně s týmem McLaren dosáhneme jednomyslného rozhodnutí o tom, jak dál pokračovat,“ řekl Jenson Button.

Komentátor Sky Sports a znalec prostředí F1 Martin Brundle si současnou situaci vysvětluje tak, že kdyby chtěl Button kariéru ukončit, už by to oznámil. Nepotřebuje totiž k tomu souhlas týmu.

„Pro mě to značí, že by Button rád pokračoval, pokud podmínky budou slušné a auto nakonec také,“ řekl Brundle. Mám z toho dojem, že Button se snaží najít nějaké řešení s McLarenem. Nakonec usuzuji, že to bude o penězích.

Je jasné, že chce pokračovat, protože kdyby nechtěl, nikdo mu v tom nezabrání,“ dodal Brundle.

Jenson Button

Diskuse k článku

Jeden komentář: “Button chce zůstat, řeší peníze”

  1. Rendy napsal:

    Tak mu dejte co chce, myslím že si to za ty roky a hlavně letošek zaslouží… 🙂 Byla by škoda, kdyby skončil takovým „smutným“ způsobem.

Napsat komentář