Brawn navštívil Maranello. Jen v rámci dovolené, říká

Bývalý šéf týmu Mercedes Ross Brawn navštívil Maranello, ve kterém sídlí Ferrari, ale s jeho kariérou to podle něj nemá nic společného.

2 Štítky: Ferrari Ross Brawn Zveřejněno 6. 05 2014 — Jan Pastorek

Bývalý šéf týmu Mercedes Ross Brawn navštívil Maranello, ve kterém sídlí Ferrari, ale s jeho kariérou to podle něj nemá nic společného.

Před svým angažmá v týmu z Brackley (Honda – BrawnGP – Mercedes) Brawn působil u Ferrari v roli technického šéfa za zlaté éry Michaela Schumachera. Takže když byl v pondělí spatřen v Maranellu, vyvolal tím řadu spekulací.

Brawn je totiž teď v důchodu a Ferrari ne zrovna v nejlepší formě, přičemž v týmu probíhá reorganizace, takže někteří Italové mají za to, že by se mohl jejich bývalý technický šéf vrátit. Obě strany ale popřely BBC, že by spolu v pondělí jednaly o možné spolupráci.

Brawn řekl, že v Maranellu byl „se skupinou přátel v rámci cesty po Itálii, nic víc!“ Mluvčí Ferrari jeho slova potvrdil s tím, že to byla „jen cesta po Itálii s přáteli, kterou měl dlouho v plánu.“

Do kontaktu s Ferrari ale Brawn přišel, automobilka mu spolu s jeho přáteli umožnila test dvou silničních vozů včetně LaFerrari na trati Fiorano.

Diskuse k článku

2 komentáře: “Brawn navštívil Maranello. Jen v rámci dovolené, říká”

  1. Ferda napsal:

    Když do Hondy, tak z Ferrari. :mrgreen:

  2. Superkossan napsal:

    Jistě, s jeho kariérou to nemá nic společného. Pokud si potřebujete odpočinout od F1, naplánujete si výlet do sídla jednoho z týmu. Shodou okolností se jedná o tým, který právě zažívá reorganizaci a nabírá nové lidi.

Napsat komentář