BOX! Legendární hlasatel uvede Grand Prix USA

Světoznámý hlasatel boxerských a wrestlingových zápasů Michael Buffer bude přítomen na startu nadcházejícího závodu na Okruhu Amerik. Na starost bude mít slavnostní představení jednotlivých pilotů.

Štítky: GP USA Zveřejněno 9. 10 2017 — Lukáš Štěrovský

Buffer je známý hlavně pro svoji hlášku „Let’s get ready to rumble!“ (volně přeloženo jako „Pojďme se připravit na rachot!“) a specifický přednes – to ostatně můžete posoudit z videa níže. Úkolem hlasatele bude představit divákům na Okruhu Amerik jezdce při jejich přehlídce před samotným závodem.

„Jsme potěšeni tím, že můžeme přivítat Michaela jako součást našeho pokračujícího úsilí vůči fanouškům, které má pomoci vybudovat zábavný faktor ve formuli 1,“ tvrdí komerční šéf královny motorsportu Sean Bratches. „Víme, že Grand Prix Spojených států amerických je nejlepší místo pro celosvětovou hvězdu, jako je Michael, který dokáže dostat podívanou na další úroveň. Je to skvělá příležitost. Znám Michaela přes třicet let. Není nikdo lepší než on. Vyzdvihne jednotlivé jezdce a dostane formuli 1 více na světlo,“ dodává Bratches.

A co na svoji „nominaci“ říká samotný Michael Buffer? „Byl jsem zapojen do největších sportovních událostí na světě a představoval většinu skvělých boxerů moderní éry. Teď nastal můj čas představit ty nejlepší závodníky na světě. Jsou to hlavní hvězdy show a chci je představit se vší energií a adrenalinem, které si zaslouží, předtím, než nastartují své motory a budou připraveni závodit,“ tvrdí dvaasedmdesátiletý hlasatel.

S ohledem na výjimečnost předstartovní procedury Grand Prix USA dojde k úpravě harmonogramu i Sportovních pravidel. Předstartovní procedura totiž začne o patnáct minut dřív. Nebude se přitom jednat o jedinou změnu v rozvrhu závodního víkendu. Kvůli koncertu Justina Timberlakea bude totiž prodloužena pauza mezi třetím tréninkem a kvalifikací ze dvou na čtyři hodiny. To znamená, že souboj pilotů o postavení na startovním roštu započne až ve 23 hodin našeho času.

„Obdrželi jsme požadavek od vedení F1, na jehož základě jsme udělali několik změn ve Sportovních pravidlech pro tento závod,“ uvedl ředitelů závodů Charlie Whiting. „Změny zajistí více času, během kterého budou vozy a jezdci před startem přítomni na roštu. Čas před zahájením závodů je vždy velkolepý a jsme potěšeni tím, že to nyní bude pro širokou veřejnost, která sleduje dění na trati i mimo ni, ještě zajímavější.“

GP USA se na znamení boje proti rakovině obleče do růžova

Foto: buchananboxing.com

Diskuse k článku

Napsat komentář